Wyniki HotelTechAwards 2022

0
474
Fot.: Hotel Tech Report

Bookassist zwycięża w konkursie HotelTechAwards 2022 dzięki głosom hotelarzy z 15 krajów. Konkurs organizuje wydawca Hotel Tech Report.

Każdego miesiąca Hotel Tech Report opisuje zmieniającą się nieustannie technologię dla branży hotelowej w dobie cyfrowej transformacji. Pomaga hotelarzom podejmować mądrzejsze decyzje dotyczące wyboru technologii, mając na uwadze skalowalność i możliwość adaptacji i integracji. Hotel Tech Report pomaga hotelarzom odkrywać wartość nowych technologii i ich zgodność z potrzebami gości i obiektu.

W tegorocznym rankingu na najlepsze technologie głosowało ponad 11.000 hotelarzy. Na Bookassist głosowali klienci i partnerzy z całego świata i dzięki ich głosom otrzymali następujące nagrody:

1) Najlepsze strony internetowe oraz CMS (1 miejsce)
2) Najlepsza agencja Digital Marketingu (1 miejsce)
3) Najlepsza usługa Metasearch (1 miejsce)
4) Najlepszy system rezerwacyjny (2 miejsce)
5) Bookassist zdobył również nagrodę People’s Choice za wyjątkowe zorientowanie na klienta
6) został także uznany za jedno z 10 najlepszych miejsc do pracy w branży technologii hotelowej.

Nagrody HotelTechAwards, określane jako „Grammy technologii hotelowych”, są wyróżnieniem dla firm, które wygrały w oczach najważniejszych jurorów – hoteli.

Wszystkie największe marki hotelowe i tysiące niezależnych hoteli z całego świata wzięły udział w konkursie, który w tym roku wygenerował 11 622 nowych, zweryfikowanych recenzji, co czyni go najbardziej ekspansywnym i najbardziej konkurencyjnym rokiem w historii HotelTechAwards.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.