Międzyzdroje: Aquapark Bel Mare & Aqua Resort coraz bliżej ukończenia

0
423
Fot.: Materiały prasowe

Budowa nowego aquaparku w Międzyzdrojach, finansowana przez Grupę Deweloperską Prestige, postępuje zgodnie z planem i obecnie osiągnęła kolejny etap realizacji. Koszt całkowity inwestycji szacowany jest na 200 milionów złotych.

Prace konstrukcyjne nad obiektem, który ma być jednym z największych aquaparków na polskim wybrzeżu, przekroczyły 60% zaangażowania finansowego w realizację stanu surowego.

Obiekt, nazwany Bel Mare & Aqua Resort, będzie wielofunkcyjnym centrum, oferującym m.in. strefę rekreacji wodnej, zewnętrzną strefę basenową, strefę rehabilitacji i body shaping, SPA & Wellness, siłownię i fitness oraz centrum konferencyjne o powierzchni 1500 m² z multifunkcjonalnymi salami o wysokości 5,5 m. Dodatkowo na dachu znajdzie się Top bar z tarasem widokowym.

Parametry techniczne budynku to kubatura 39 790,76 m³, całkowita powierzchnia 17 424,54 m² oraz powierzchnia lustra wody przekraczająca 1000 m². Prace przy wylewaniu stropu nad niecką basenową są na etapie ukończenia, a prace instalacyjne, sanitarne i elektryczne są kontynuowane. Zgodnie z harmonogramem, inwestycja ma zostać zakończona jesienią 2025 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.