Spektakularne przedsięwzięcie Fundacji DKMS z serwisem od Melon Catering

1
1092
Firma Melon Catering zapewniła kompleksową obsługę cateringową dla Fundacji DKMS. Na zaproszenie organizacji do Polski przyleciała World Doctors Orchestra składająca się ze 100 lekarzy o różnych specjalizacjach z 25 krajów świata.

Grając koncerty muzyki klasycznej, lekarze wspierają organizacje pozarządowe działające prozdrowotnie. Usługa firmy Melon Catering polegała na zapewnieniu całodniowego cateringu w Polskim Radio w dniach 8-10 października oraz 11 października w Filharmonii Narodowej, gdzie odbył się uroczysty koncert i wieczór galowy wraz z bankietem.

We wszystkich wydarzeniach muzycznych wzięło udział 2500 osób, wspierając tym samym ideę uczestnictwa w programie dobrowolnego dawstwa szpiku kostnego. Zaangażowanie, znajomość lokalizacji, pyszne jedzenie i sprawna komunikacja z Klientem przyczyniły się do kolejnego sukcesu stołecznej firmy.

Korzenie Melon Catering (daw. Party Serwis Catering) sięgają prowadzonego od lat 70. elitarnego klubu dyplomatycznego w Jabłonnie k. Warszawy i kultowej w tamtych latach restauracji „Kameralna” przy ul. Foksal. Dzisiaj firma zarządzana przez Emilię Melon-Olchowicz oraz Tomasza Melona jest partnerem biznesowym wielu poważanych instytucji, organizacji i przedsiębiorstw, co jeszcze bardziej mobilizuje całą załogę do ciężkiej pracy. Wyśmienita kuchnia to wizytówka marki, ale do realizacji doskonałego przyjęcia niezbędny jest również zaufany, kompetentny zespół pracowników, którzy dążą do doskonałości i zawsze mocno wsłuchują się w potrzeby klienta, oraz rozbudowana flota dostawcza. Nowoczesna siedziba firmy zlokalizowana jest na warszawskim Okęciu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.