Specjalistyczne targi pracy a planowanie kariery

0
783
Dokładnie za miesiąc, 19 października 2018 r., specjalistyczny portal rekrutacyjny HOTELCAREER organizuje w Warszawie RECRUITING DAYS – targi pracy dla hotelarstwa, gastronomii i turystyki. Na naszym rynku będzie to pierwsza odsłona wydarzenia, które już od 10 lat pomaga łączyć pracodawców i pracowników, najpierw na rynku niemieckim, a później również na austriackim. Polska edycja została objęta patronatem przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego oraz portal Horeca Business Club.

Już 25 wystawców, poszukujących wyspecjalizowanych pracowników, potwierdziło swoją obecność. Zgodnie z domeną działania portalu HOTELCAREER, przeważają wśród nich sieci hoteli, których pojawi się aż 18. Branża hotelowa zostanie uzupełniona przez pracodawców z branży turystycznej oraz gastronomicznej, a dodatkowe urozmaicenie stanowić będzie lokalizacja ofert. Część wystawców reprezentować będzie zagraniczne rynki pracy, a to oznacza, że można liczyć na interesujące oferty z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Wśród zagranicznych przedstawicieli branży hotelowej pojawią się firmy takie jak: Aldiana, Brune & Company, DEKRA Congresshotel Wart, Gerberhotels, Hyatt Hotels, Motel One, ROBINSON, czy Roomers Baden-Baden.

Nie zabraknie też lokalnych przedstawicieli branży – w gronie reprezentantów polskiego sektora hotelarskiego znajdą się:

• Grupa Hotelowa Orbis i Accor Hotels
• Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre
• Hotel Narvil
• Louvre Hotels Group
• Marriott International
• Radisson Hotel Group
• Satoria Group
• Syrena Hotels
• Vienna House

Dodatkowych wrażeń dostarczą firmy oferujące pracę na statkach (Astral Limited, G&P Cruise Hotel Management, A-ROSA, Scenic Luxury Cruises & Tours oraz sea chefs), firmy cateringowe (Genuss & Harmonie) oraz biura podróży (Coral Travel Poland).

Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Zaproszeni zostali m.in. uczniowie warszawskich szkół branżowych, kandydaci zarejestrowani w HOTELCAREER oraz specjalistyczne grupy i stowarzyszenia. Pierwsza odsłona RECRUITING DAYS w Polsce zapowiada się bardzo intensywnie i już teraz wiele wskazuje na to, że będzie kontynuowana w kolejnych latach – prawdopodobnie nie tylko w Warszawie.

Wysoki poziom specjalizacji wydarzenia sprawia, że udział w nim może stać się bardzo cennym doświadczeniem – dzięki uczestniczeniu w zaplanowanych prelekcjach, osobistym rozmowom z wystawcami, czy odwiedzeniu Strefy Dobrego CV, w której każdy będzie mógł poddać swoje dokumenty aplikacyjne profesjonalnej ocenie. Informacje zebrane przez uczestników podczas 5-godzinnego spotkania mogą mieć nieocenioną wartość przy planowaniu kariery.

Tegoroczne targi odbędą się na piętrze konferencyjnym hali H2 na terenie EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w godzinach 10:00 – 15:00. Serdecznie zapraszamy każdego, kto planuje rozpocząć karierę w branży hotelowej, gastronomicznej lub turystycznej do poszerzenia własnej wiedzy o rynku pracy dzięki wizycie na polskiej premierze RECRUITING DAYS.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie HOTELCAREER. Do zobaczenia na Recruiting Days!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.