Uczestnicy Tour de Pologne po raz kolejny w hotelu Novotel Kraków City West

0
779

Współpraca hotelu z jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych odbyła się już po raz dziesiąty. Aż pięć drużyn nocuje w krakowskim hotelu w pierwszych dniach sierpnia. Jak wyglądają przygotowania do podjęcia sportowych gości?

Hotel Novotel Kraków City West słynie ze swojego powiązania ze sportem i promowania aktywności fizycznej. Dzięki wyjątkowej lokalizacji w zachodniej części Krakowa oraz odpowiedniej infrastrukturze takiej jak: duży parking, tereny zielone, przestronne sale konferencyjne, pokoje (30 m² każdy) ma odpowiednie warunki i możliwości do goszczenia grup sportowych.

Członkowie drużyn biorących udział w Tour de Pologne mają zapewnioną fachową, opiekę pracowników hotelu, ale także przystosowane do ich potrzeb pokoje i specjalną strefę do masaży. Dodatkowo dla każdej ekipy przeznaczony jest dedykowany kucharz nadzorujący pracę hotelowej kuchni i dbający o spełnienie wszelkich wymagań odnośnie żywienia. Sale konferencyjne pełniłnią funkcje sztabów dowodzenia, miejsca do codziennych odpraw oraz przechowalni sprzętu. Na terenie hotelowego parkingu zarezerwowanych zostało także czterdzieści miejsc parkingowych dla samochodów osobowych oraz dziesięć miejsc dla ciężarówek ze sprzętem.

Tego typu współpraca jest dla nas niezmiernie ważna, a wydarzenie, związane ze sportem, wpisuje się w DNA marki Novotel. Ze względu na wyjątkowo duży teren jesteśmy w stanie podjąć się takiej kooperacji, zapewnić odpowiednie miejsce dla sprzętu wszystkich ekip, zadbać o ich specjalną dietę i udostępnić strefę fitness – mówi Maciej Naziebłło – nowo mianowany Dyrektor Generalny hotelu.

Przez ostatnie dwa lata w Novotelu City West wiele się zmieniło. Jego fasada została, jak i teren wokół hotelu, zostały odnowione. Remont objął także tereny rekreacyjne: plac zabaw, ogród, pokoje. Oddano do użytku 2 nowe apartamenty w innowacyjnym koncepcie, 80 pokoi N-Room (Superior), a odświeżonych zostało kolejnych 68. Wyremontowane i stworzone na nowo pomieszczenia wyróżniają się nowoczesnym i przytulnym wzornictwem, gdzie inspiracją były wnętrza skandynawskie wraz z nawiązaniem do różnych aktywności fizycznych. Typ N-Room jest nowym konceptem. Są ergonomiczne i zaprojektowane tak, aby otwarta przestrzeń, duża ilość światła naturalnego i dostosowanie zarówno do wypoczynku jak i pracy ma stwarzało warunki idealne dla każdego gościa.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.