FlixBus z ofertą dla samotnie podróżujących i nowym kalendarzem

0
1342
Niemiecki przewoźnik wprowadził nową opcję dla osób, które preferują podróżowanie w pojedynkę, a także wydłużył terminy zakupu biletów.

Od 20 sierpnia klienci FlixBusa mogą rezerwować dodatkowe miejsca na jedno nazwisko. Ma to ułatwić przejazd osobom podróżującym samotnie, które chcą mieć więcej miejsca lub po prostu… nie lubią towarzystwa. Wystarczy podczas rezerwacji wybrać opcję „Zarezerwuj dodatkowe miejsce” w sekcji „Rezerwacja miejsc” i w ten sposób wykupić dwa sąsiadujące fotele na jedno nazwisko.

Ponadto monachijski przewoźnik wydłużył swój kalendarz. Teraz klienci mogą rezerwować miejsca już na trzy miesiące przed odjazdem. Na chwilę obecną można zakupić bilety do 5 listopada. Nowy terminarz dotyczy zarówno starych, jak i nowych tras, które mają zostać uruchomione 7 września (m.in. Warszawa-Wrocław-Zgorzelec, Warszawa-Wrocław-Karpacz, czy Warszawa-Rzeszów-Przemyśl).

Flixbus oferuje łącznie ponad 80 połączeń. Od 20 do 22 sierpnia trwa również promocyjna akcja „Zbijamy piątkę”. Oferuje ona korzystne ceny od 4,99 zł na podróże krajowe w terminach 27 sierpnia – 14 października 2018. Bilety można zakupić na oficjalnej stronie internetowej przewoźnika lub w aplikacji mobilnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.