Otwarcie hotelu B&B Hotels Poznań Old Town

0
380
Fot.: Materiały prasowe BB Hotels Polska

29 września br., w towarzystwie ponad setki zaproszonych gości, w tym przedstawicieli władz miasta, sieć B&B Hotels świętowała otwarcie hotelu B&B Poznań Old Town przy Placu Wolności 16 – swojego największego jak dotąd obiektu w Polsce.

Chociaż hotel B&B Poznań Old Town przyjmuje gości już od czerwca tego roku, to jego oficjalne otwarcie miało miejsce 29 września. Uroczystość swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście, na czele z przedstawicielami władz miasta: Prezydentem Poznania – Jackiem Jaśkowiakiem, Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego – Wojciechem Jankowiakiem i Starostą Poznańskim – Janem Grabkowskim. Łącznie ponad 100 osób – pracowników, przyjaciół i partnerów sieci – świętowało otwarcie największego obiektu B&B Hotels w Polsce, dysponującego ofertą 156 pokoi.

Część oficjalną wieczoru zainaugurowała Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska, wygłaszając powitalne przemówienie. Zaraz po Beatrice Bouchet na scenie pojawił się Jacek Jaśkowiak – Prezydent Poznania, dziękując B&B Hotels Polska za zaufanie dla Poznania i podjęcie trudnego wyzwania, jakim jest adaptacja i wykorzystanie istniejącego budynku.

Reklama

Poznań określany jest miastem doznań. Jedno jest pewne – na ich brak goście nie mogli narzekać. Gospodarz – sieć B&B Hotels – zapewnił uczestnikom wieczoru atrakcje zarówno dla ciała, ducha, jak i dla podniebienia.

Sieć B&B Hotels jest obecna już w 10 polskich miastach – w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Nowym Targu, Rzeszowie, Lublinie i Poznaniu. Co dalej? – Przed nami kolejne lata pracy, kolejne projekty, wraz z którymi będziemy zwiększać w Polsce naszą obecność i poszerzać grono zadowolonych gości – zapewniła Beatrice Bouchet.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.