Słodkości bez nabiału czy cukru. Nowy koncept zawitał do stolicy

0
1015
Już nie tylko w Łodzi będzie można skosztować odpowiednio skomponowanych ciast i deserów, których spożycie wcale nie musi spowodować szybkiego przyrostu wagi. Od tego miesiąca w Warszawie działa bowiem lokal pod szyldem Chude Ciacho, a jego oferta skierowana jest szczególnie do osób dbających o zdrowe odżywianie i tężyznę fizyczną.

Pierwsza w stolicy kawiarnia tej marki powstała w Śródmieściu przy ulicy Andersa 33. Właściciele reklamują swój koncept jako „miejsce, w którym bez wyrzutów sumienia można zjeść wyśmienite ciasta i desery”, a to dlatego, że większość z nich nie zawiera glutenu, nabiału albo cukru. Do tej pory można było skosztować tych specjałów wyłącznie w Łodzi, gdzie funkcjonują już dwa lokale. Teraz przyszedł czas na premierowe otwarcie w Warszawie, gdzie konkurencja jest znacznie większa.

Reklama

Oferowane w Chudym Ciachu dania skomponowane są w oparciu o zbilansowaną dietę. Ponadto przy każdej z pozycji w menu klient znajdzie informacje dotyczące zawartości glutenu, laktozy, nabiału oraz ewentualnych alergenów, a także sprawdzi kaloryczność potrawy. Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu z wysokiej jakości produktów, na podstawie autorskich receptur. Wśród napojów nie brakuje oczywiście proteinowych i owocowych shake’ów oraz „odchudzonych” kawy dla dbających o linie.

Źródło: Chude Ciacho

Stołeczna kawiarnia Chude Ciacho otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-21, zaś w weekendy od 10:00 do 21:00. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność kuchni wegańskiej i wegetariańskiej, a także kultury fit, na brak klientów właściciele raczej nie powinni narzekać.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!