Hotel Arche Lublin ma nowego Dyrektora Generalnego

0
1305
10 grudnia nastąpiło oficjalne otwarcie hotelu Grupy Arche w stolicy województwa lubelskiego. Nieco ponad tydzień później ogłoszono, kto będzie zarządzał nowym trzygwiazdkowym obiektem przy ul. Zamojskiej.

Dyrektorem Generalnym zainaugurowanego w ubiegłym tygodniu hotelu został Maciej Łobejko – hotelarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Swoją karierę w branży rozpoczął w 1997 roku jako recepcjonista nocny w City Lodge Port Elisabeth w RPA. Podczas pobytu na Czarnym Lądzie ukończył Three Cities International Hotel School w Johannesburgu. W 2000 roku objął funkcję Outlet Managera w stołecznym hotelu Sheraton Warszawa. Po 3,5 roku przeniósł się do Krakowa, gdzie realizował się jako Food&Beverage Manager. W 2005 ponownie wyjechał za granicę, aby zostać Assistant Manager Seniorem w Herbert Park Hotel w Dublinie. Od siedmiu lat na stałe przebywa w ojczyźnie, gdzie piastował kolejno stanowiska General Managera w hotelach Red Baron w Świdnicy i Tobaco w Łodzi, a następnie Operations Managera w andel’s by Vienna House Łódź. Tuż przed objęciem nowej posady Łobejko pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Generalnego w Radisson Blu Resort Świnoujście.

Grupa Arche powstała w 1991 roku z inicjatywy Władysława Grochowskiego. Początkowo spółka budowała domy i mieszkania, by po kilku latach poczynić pierwsze inwestycje na rynku hotelarskim. Teraz firma może pochwalić się aż czterema hotelami historycznymi, ośmioma miejskimi oraz ośmioma kolejnymi znajdującymi się na etapie budowy.

„Mamy takie ambicje i potencjał, aby każdy hotel był inny. Nawet jeśli nie będziemy najwięksi, to na pewno będziemy najbardziej oryginalni” – mówi Grochowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.