Nickel Development buduje nowy obiekt apartamentowy w Szklarskiej Porębie

0
553
Fot.: Materiały prasowe Nickel Development

Firma deweloperska Nickel Development ogłosiła plany budowy nowego obiektu apartamentowego pod nazwą Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba. Pierwszy etap projektu, który ma zostać zakończony pod koniec 2025 roku, przewiduje realizację 89 apartamentów.

Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba znajdzie się w odległości 600 metrów od dworca kolejowego Szklarska Poręba Górna, przy skrzyżowaniu ulic Demokratów i Wojska Polskiego. Lokalizacja obiektu została zaprojektowana tak, aby była atrakcyjna dla osób preferujących podróże pociągiem, z uwzględnieniem także bliskości dworca autobusowego.

Projekt obiektu został powierzony pracowni Q2 Studio z Wrocławia, która specjalizuje się w tego typu inwestycjach. Projekt przewiduje stworzenie trzech budynków, które będą nawiązywać stylem do górskich kurortów, z charakterystycznymi stromymi dachami i wykończeniem z użyciem drewna.

W skład udogodnień Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba wejdą restauracja, bar, lounge, basen, spa, strefa fitness, rowerownia, narciarnia, strefy kreatywne dla dzieci, kino letnie, taras na dachu, podziemne garaże z stanowiskami do ładowania pojazdów elektrycznych oraz lokale usługowo-handlowe. Obiekt będzie również wyposażony w zaplecze konferencyjne.

Apartamenty będą miały od 1 do 3 pokoi, z metrażami w przedziale 25-64 mkw. Istnieje możliwość zakupu apartamentów inwestycyjnie, z ofertą zarządzania najmem i prawem do 60% przychodów z najmu. Właściciele będą mieli również prawo do 30-dniowego pobytu w wysokim sezonie, a poza sezonem pobyt będzie nielimitowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.