Fundacja Harmony Hotels świętowała HARMONY DAY

0
894

Fundacja Harmony Hotels, która od 1997 r. integruje i wspiera polskie hotele niezależne oraz Hotele Członkowskie świętowała wspólnie ze swoimi Gośćmi HARMONY DAY.

To dzień rejestracji naszej działalności, której celem jest między innymi gwarantowanie naszym Hotelom unikalnego wsparcia, wzajemnej motywacji oraz rozwoju z Harmony Polish Hotels a Gościom oddajemy nasze wspólne doświadczenie i wyjątkowe indywidualne podejście do Ich oczekiwań szczególnie tych niewyrażonych a bardzo pożądanych podczas odpoczynku – wyjaśnia Elżbieta Lendo, która z ramienia Zarządu Fundacji zarządza Grupą Marketingową. – Mnóstwo ciekawych niespodzianek i atrakcji czeka na Gości w naszych hotelach: rożnych – jak różne ale i wyjątkowe są nasze obiekty – ale wszystkie w duchu „harmony” – dodaje.

„Od dawna wiemy, że „… w pojedynkę jedynie wleczesz się przez świat nawet jeżeli jedziesz ekspresem albo lecisz samolotem”.

 

Harmony Polish Hotels jest największym w Polsce konsorcjum marketingowym wspierającym polskie hotele niezależne w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. Nowa nazwa symbolizuje zmiany, „nowe otwarcie”, a także kooperację różnorodnych hoteli oferujących wysoki poziom usług, sięgający daleko poza rynkowe standardy, oraz doświadczenie na własnej skórze prawdziwie polskiej gościnności.

 

 – W tym miejscu nie sposób nie wyróżnić i nie podziękować Panu Prezesowi Kazimierzowi Kowalskiemu, który zakładając tą organizację ponad 20 lat temu do dziś wspiera nas przy podejmowaniu najważniejszych decyzji. W sposób szczególny chcielibyśmy wyróżnić również wszystkich pracowników naszych Hoteli Członkowskich i złożyć im najserdeczniejsze życzenia powodzenia w życiu prywatnym ale także satysfakcji z codziennego budowania pozytywnego wizerunku polskiego hotelarstwa. Dziękujemy również za stałą współpracę wszystkim Instytucjom, Organizacjom, Mediom oraz Partnerom naszej Grupy, wierząc że wspólnie możemy osiągnąć znacznie więcej dla naszej branży, w której wspólnie funkcjonujemy – mówił Krzysztof Jędrocha Prezes Zarządu Fundacji Harmony Polish Hotels .

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.