Milena Kozik dyrektorką hoteli Novotel i ibis Wrocław Centrum

0
412
Fot. Materiały prasowe Accorinvest

Milena Kozik, dotychczasowa dyrektor hotelu Mercure Wrocław Centrum, obejmie od 1 maja br. stanowisko dyrektora hoteli Novotel i ibis Wrocław Centrum.

Karierę w branży hotelarskiej rozpoczęła w 2011 roku jako recepcjonistka, by następnie awansować na stanowisko zastępcy dyrektora w hotelu ibis budget Toruń Centrum. Później pełniła funkcje dyrektora w hotelach ibis budget Wrocław Południe i ibis Łódź Centrum. W 2019 roku Milena objęła stanowisko p.o. dyrektora w Novotelu Łódź Centrum, a następnie została dyrektorem operacyjnym w kombinacji hoteli Novotel i ibis w Łodzi. Wzięła również udział w różnych projektach Accor, między innymi w 2023 roku ukończyła pierwszą edycję programu rozwojowego dla dyrektorów HORIZON.

Milena jest uznawana za naturalną liderkę, która wprowadza zmiany poprzez ewolucję, a nie rewolucję. W swojej poprzedniej roli w hotelu Mercure Wrocław Centrum skutecznie zarządzała dużym zespołem i prowadziła projekty zrównoważonego rozwoju, które przyczyniły się do uzyskania prestiżowego certyfikatu Green Key dla hotelu.

Pasjonuje się sztuką, kinem, konstruowaniem modeli Lego oraz podróżami, które pozwalają jej zgłębiać kulturowe i historyczne niuanse nowych miejsc.

W nowej roli Milena będzie odpowiedzialna za zarządzanie hotelami Novotel i ibis Wrocław Centrum, znajdującymi się w sercu miasta, oferującymi odpowiednio 194 i 112 pokoi. Poprzednim dyrektorem był Sebastian Marona, który teraz prowadzi combo Novotel & ibis Praha Wenceslas Square w Czechach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.