Sébastien Denier awansował na stanowisko Vice President of International Operations – Subsidiaries sieci Louvre Hotels Group

0
1458

Sébastien Denier swoim nadzorem obejmuje ponad 100 hoteli w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, krajach Beneluksu i w Polsce. Jego poprzednie stanowisko Director Integration Managment sieci objął François Delattre. Z kolei Paulina Kalinowska została nową dyrektor sprzedaży na Polskę, zastępując na tym stanowisku Beatę Nawrot, dotychczasowa Dyrektor sprzedaży na Polskę w Louvre Hotels Group, objęła obowiązki Topline Director Germany LHG.

Sebastien Denier jest specjalistą w optymalizacji kosztów, rozwijaniu przychodów oraz repozycjonowaniu hoteli z budżetowych na hotele o podwyższonych standardach. Przez ponad 20 lat pracował dla największych międzynarodowych sieci hotelowych, obejmując różne stanowiska, m.in. dyrektora generalnego hotelu lub wiceprezesa operacyjnego Europy Środkowo-Wschodniej. Przed dołączeniem do Louvre Hotels Group był związany z Accor oraz InterContinental Hotels Group, zarządzając hotelami w Europie i Azji.

Sebastien Denier

Miejsce Sebastiena Deniera , czyli Director Integration Managment sieci Louvre Hotels Group (Golden Tulip, Campanile, Premiere Classe) w Polsce, objął natomiast François Delattre. Z siecią LHG jest związany od ponad 11 lat. Dotychczas był odpowiedzialny za wprowadzanie i koordynowanie otwarć hoteli marek należących do Louvre Hotels Group na świecie, m.in. w Maroko, Brazylii czy Indiach. W ostatnim czasie skupił się na rynku niemieckim, a obecnie przejął nadzór operacyjny nad dwoma krajami – Polską i Niemcami.

François Delattre

Z kolei Paulina Kalinowska awansowała na stanowisko nowej dyrektor sprzedaży na Polskę. Od 1 lipca 2017 była odpowiedzialna za sprzedaż w Warszawie, jako ekspert w dziedzinie sprzedaży i dystrybucji. W trakcie pracy z Accor i Louvre Hotels Group, zdobyła szerokie doświadczenie branżowe. Jej głównym zadaniem jest rozwinięcie działań B2B w polskich hotelach z segmentu turystyki biznesowej. Dodatkowo zajmuje się wprowadzaniem na rynek nowych obiektów w nadchodzących latach.

Paulina Kalinowska

Beata Nawrot dotychczas pełniła funkcję dyrektora sprzedaży na Polskę w Louvre Hotels Group. Teraz objęła obowiązki Topline Director Germany LHG. Związana jest z pracą w hotelarstwie i działem sprzedaży od ponad 20 lat. Pracowała kolejno dla największych sieci w Polsce, takich jak: Accor czy Starwood Hotels. Na nowym stanowisku odpowiedzialna jest za wdrażanie rozwiązań mających na celu rozwój przychodów hotelowych sieci LHG w Niemczech. Swoją wiedzę wykorzystuje także we wdrażanych działaniach marketingowych, PR-owych i CSR-owych.

Beata Nawrot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.