Accor i meetago® podpisały umowę o międzynarodowym partnerstwie

0
906

Firmy IMEX, Accor i meetago® zawarły umowę o międzynarodowym partnerstwie, kluczowym dla działalności biznesowej tych firm, którą jest oferowanie profesjonalnych usług dla branży spotkań. Partnerstwo to, jest kolejnym etapem wcześniejszej udanej współpracy.  Firma meetago® dostarcza technologiczne rozwiązania dla branży spotkań, konferencji, korporacyjnych eventów i wystaw (w skrócie „MICE”) i jest jednym z największych dostawców takich usług w Europie Środkowej.

Rozwiązania technologiczne i usługi meetago® będą oferowane przez Accor nie tylko w regionie Europy Centralnej tj. Niemcy, Austria czy Szwajcaria, ale i w całej Europie oraz na kilku kluczowych rynkach źródłowych, takich jak USA i Chiny. Dzięki temu partnerstwu, wspólnie opracowane rozwiązania i narzędzia technologiczne będą dostępne dla ponad 1 600 hoteli Accor z ofertą konferencyjną na całym świecie. W tej ofercie znajdzie się szeroki i atrakcyjny wybór konferencyjnych hoteli wszystkich marek grupy Accor.

Partnerstwo Accor i meetago® ma na celu przyśpieszenie i uproszczenie procesu rezerwacji oraz zarządzania konferencjami, wydarzeniami i spotkaniami biznesowymi dla obu stron jednocześnie – zarówno dla hoteli, jak i organizatorów imprez. Ułatwi to pracę organizatorom spotkań i będzie sprzyjać dalszemu rozszerzaniu działalności biznesowej obu partnerów.

– Dzięki strategicznemu partnerstwu z meetago® odpowiadamy na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów korporacyjnych. Zaoferujemy to narzędzie centralnie za pośrednictwem jednej platformy w przyszłości. To z kolei, zapewni bardziej kompleksowe i wydajniejsze usługi o wyższym poziomie digitalizacji dla branży konferencyjnej – komentuje Sabine Toplak, wiceprezes Accor ds. Sprzedaży w Europie Środkowej.

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Accor, która przyczyni się do globalnego wzrostu naszej firmy. Chcemy korzystać z innowacyjnych pomysłów tak, aby zapewnić użytkownikowi jak najlepsze doświadczenia – wyjaśnia Udo Lülsdorf, dyrektor generalny i założyciel meetago®.

Oparte na najnowocześniejszej technologii chmury, innowacyjne narzędzie spotkań online meetago® gwarantuje organizatorom konferencji i spotkań bezpieczny proces rezerwacji. Grupa zapewnia również indywidualne rozwiązania do zarządzania wydarzeniami i uczestnikami. Te personalizowane rozwiązania będą dostępne zarówno dla organizatorów mniejszych spotkań, jak dla tych realizujących największe konferencje.  Z ponad milionem branżowych użytkowników rocznie, meetago® jest jedną z najczęściej odwiedzanych i używanych platform rezerwacyjnych na niemieckim i europejskim rynku MICE.

Grupa meetago opracowuje rozwiązania informatyczne, które ułatwiają życie partnerom hotelowym, kupującym i agencjom oraz sprawiają, że sektor MICE jest bardziej wydajny. Jako wiodący dostawca rozwiązań w zakresie zamówień i rezerwacji MICE, grupa meetago korzysta z marek meetago®, meeconnect i tagungshotel.com, aby dostarczyć innowacyjnych rozwiązań w celu przyśpieszenia cyfrowej transformacji branży MICE. Hotele, organizacje, stowarzyszenia i firmy zarządzające podróżami (TMC) cenią grupę meetago jako niezawodnego partnera technologicznego i usługowego w optymalizacji oraz cyfryzacji swoich łańcuchów wartości – ale także za profesjonalne wsparcie we wszystkich aspektach procesu składania zamówień i rezerwacji. Konsekwentnie koncentrując się na inteligentnej integracji procesów zakupowych, rezerwacji i planowania swoich klientów, grupa meetago szybko zyskała pozycję lidera rynku w niemieckojęzycznej Europie. Od tego czasu, ta rodzinna firma rozwija się na całym świecie: grupa meetago jest obecna na najważniejszych światowych rynkach konferencyjnych, a jej świat systemów cyfrowych posiada ugruntowaną pozycję w Azji, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej.

Accor jest wiodącą na świecie, kompleksową grupą hotelarską oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w prawie 4 800 hotelach, kurortach i rezydencjach w 100 krajach świata. Accor dysponuje niezrównanym portfolio marek hoteli, od luksusowych po ekonomiczne i od ponad 50 lat świadczy usługi związane z gościnnością.

Oprócz zakwaterowania, dzięki świadczonym usługom w zakresie gastronomii, rozrywki nocnej, wellbeing i coworkingu, Accor umożliwia nowe sposoby życia, pracy i spędzania czasu wolnego. Aby realizować cele biznesowe, portfolio Accor obejmuje także działalność ukierunkowaną na dystrybucję usług, działania operacyjne i doświadczenia w branży hotelarskiej. Goście mają dostęp do jednego z najbardziej atrakcyjnych programów lojalnościowych na świecie.

Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 – Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez szkolenia zawodowe i dostęp do miejsc pracy.

Spółka Accor SA jest notowana na paryskiej giełdzie Euronext (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku OTC (kod ACRFY) w Stanach Zjednoczonych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.