Rynek kulinarny w Polsce – cukiernictwo (Horeca Radio)

0
904
W audycji z cyklu „Szkoła Mistrzów” Małgorzata Michalska, założycielka i właścicielka Międzynarodowej Szkoły Sztuki Kulinarnej Ashanti, opowie o trendach w edukacji oraz o rynku cukierniczym.


Pobierz audycję w formacie MP3

Małgorzata Michalska swoją karierę budowała w największych międzynarodowych firmach, pracując przez 25 lat w wielu branżach na rodzimym rynku, jak również w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Azji. W ciągu ostatnich lat w roli Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Gourmet w Polsce i Krajach Bałtyckich (firma Barry Callebaut – największy producent czekolady na świecie) miała okazję pracować z najlepszymi cukiernikami oraz szefami kuchni podczas wspólnych projektów biznesowych czy też szeregu szkoleń w Akademii Czekolady, za którą była odpowiedzialna.

Zapraszamy do wysłuchania odcinka pt. „Rynek kulinarny w Polsce – trendy – cukiernictwo”, w którym poruszone zostały kwestie związane z rynkiem cukierniczym oraz trendami w edukacji.

„Zarówno cukiernicy, jak i kucharze nie traktują już ze wstydem tego, że przychodzą na szkolenie. W tej chwili nawet bardzo często chwalą się tym, że byli na szkoleniach, że zdali międzynarodowy egzamin i robią to, aby podawać jak najbardziej profesjonalne dania u siebie w restauracji.”

Małgorzata Michalska, właścicielka Międzynarodowej Szkoły Sztuki Kulinarnej Ashanti

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.