Rusza catering dietetyczny znanej trenerki fitness

0
234
Branża Fit & Lifestyle niezmiennie cieszy się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem. Po dużych sukcesach największych producentów z tej branży, na scenie pojawiają się też znani szefowie kuchni oraz trenerzy. O wejściu na rynek cateringowy poinformowała właśnie jedna z najpopularniejszych trenerek fitness – Ewa Chodakowska.

Be Diet Catering początkowo będzie działał tylko na terenie województwa mazowieckiego, jednak już w najbliższych miesiącach ofertą objęte zostaną także inne miasta. Od 1 października catering pojawi się w Poznaniu i Wrocławiu, a w listopadzie skorzystać z niego będzie można także na Śląsku i w Krakowie. Od Nowego Roku oferta obejmie swoim zasięgiem Bydgoszcz, Toruń oraz Trójmiasto.

Reklama

Początkowe zainteresowanie zdecydowanie przerosło nawet samą Ewę Chodakowską. Znana trenerka poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że przez pierwsze dwie godziny stronę internetową cateringowego przedsięwzięcia odwiedziło ponad 50 tys. osób, czego wynikiem były przeciążone serwery.

Wcześniej Chodakowska zajmowała się głównie sprzedażą planów dietetycznych. W 2017 zainwestowała wraz z mężem w producenta superfoods – firmę Purella Food. W wyniku tej współpracy powstały produkty BeRaw.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.