Rusza catering dietetyczny znanej trenerki fitness

0
1153
Branża Fit & Lifestyle niezmiennie cieszy się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem. Po dużych sukcesach największych producentów z tej branży, na scenie pojawiają się też znani szefowie kuchni oraz trenerzy. O wejściu na rynek cateringowy poinformowała właśnie jedna z najpopularniejszych trenerek fitness – Ewa Chodakowska.

Be Diet Catering początkowo będzie działał tylko na terenie województwa mazowieckiego, jednak już w najbliższych miesiącach ofertą objęte zostaną także inne miasta. Od 1 października catering pojawi się w Poznaniu i Wrocławiu, a w listopadzie skorzystać z niego będzie można także na Śląsku i w Krakowie. Od Nowego Roku oferta obejmie swoim zasięgiem Bydgoszcz, Toruń oraz Trójmiasto.

Początkowe zainteresowanie zdecydowanie przerosło nawet samą Ewę Chodakowską. Znana trenerka poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że przez pierwsze dwie godziny stronę internetową cateringowego przedsięwzięcia odwiedziło ponad 50 tys. osób, czego wynikiem były przeciążone serwery.

Wcześniej Chodakowska zajmowała się głównie sprzedażą planów dietetycznych. W 2017 zainwestowała wraz z mężem w producenta superfoods – firmę Purella Food. W wyniku tej współpracy powstały produkty BeRaw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.