Sieć Dobry Hotel zwiększa swoje wpływy na Mazurach

0
1352
Na początku lipca do portfolio sieci Dobry Hotel dołączył luksusowy Hotel Mikołajki, stając się tym samym dziesiątym obiektem prowadzonym przez trójmiejskiego operatora.

Zlokalizowany na Ptasiej Wyspie hotel posiada 5 gwiazdek, dysponuje 77 pokojami i 23 apartamentami. Ponadto do dyspozycji gości są trzy punkty gastronomiczne oraz bogata oferta w strefie SPA & Wellness Decus Aquae. To już drugi obiekt pod auspicjami Dobrego Hotelu w najwyższej kategorii.

Dla gości biznesowych Hotelu Mikołajki atutem z pewnością jest przestrzeń konferencyjna o powierzchni 330 m2, w której skład wchodzą trzy sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem. Na terenie obiektu znajduje się także restauracja z bogatą ofertą gastronomiczną. Po połączeniu tzw. sala bankietowa może pomieścić ponad 600 osób (580 m2 powierzchni całkowitej), co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku dużych imprez.

Hotel Mikołajki to już trzeci obiekt przejęty przez Dobry Hotel w 2018 roku. W nadchodzących miesiącach sieć ma w planach powiększenie swojego portfolio o Best Western Premier Hotel City Center we Wrocławiu oraz powstający na wyspie Spichrzów Hotel Deo Gdańsk Old Town.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj