Sieć Dobry Hotel zwiększa swoje wpływy na Mazurach

0
2069
Na początku lipca do portfolio sieci Dobry Hotel dołączył luksusowy Hotel Mikołajki, stając się tym samym dziesiątym obiektem prowadzonym przez trójmiejskiego operatora.

Zlokalizowany na Ptasiej Wyspie hotel posiada 5 gwiazdek, dysponuje 77 pokojami i 23 apartamentami. Ponadto do dyspozycji gości są trzy punkty gastronomiczne oraz bogata oferta w strefie SPA & Wellness Decus Aquae. To już drugi obiekt pod auspicjami Dobrego Hotelu w najwyższej kategorii.

Dla gości biznesowych Hotelu Mikołajki atutem z pewnością jest przestrzeń konferencyjna o powierzchni 330 m2, w której skład wchodzą trzy sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem. Na terenie obiektu znajduje się także restauracja z bogatą ofertą gastronomiczną. Po połączeniu tzw. sala bankietowa może pomieścić ponad 600 osób (580 m2 powierzchni całkowitej), co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku dużych imprez.

Hotel Mikołajki to już trzeci obiekt przejęty przez Dobry Hotel w 2018 roku. W nadchodzących miesiącach sieć ma w planach powiększenie swojego portfolio o Best Western Premier Hotel City Center we Wrocławiu oraz powstający na wyspie Spichrzów Hotel Deo Gdańsk Old Town.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.