Zgłoś swój innowacyjny produkt i wygraj pakiet sponsorski!

0
781
Organizowany w ramach branżowych konferencji biznesowych Hotel i Gastro Meeting konkurs „The Best Innovation” to nie tylko sposobność do zaprezentowania szerokiej publiczności własnej, nowatorskiej koncepcji, ale również możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, wśród których znajdują się stoisko, udział w spotkaniach z kupcami oraz prezentacja produktu lub usługi na głównej scenie. Zgłoś się już teraz i zawalcz o prestiżowe wyróżnienie!

Promocja nawet najciekawszego produktu czy najlepszej usługi jest niezwykle trudna. Właśnie dlatego organizator konferencji Hotel Meeting i Gastro Meeting wychodzi z inicjatywą dla tych firm, które dostarczają innowacyjne rozwiązania dla sektora hotelarskiego i gastronomicznego, wszak to właśnie na nich opiera się rozwój tych branż. Konkurs „The Best Innovation” ma w swoim założeniu pomóc wypromować nowy produkt lub usługę.

Jeśli więc jesteś producentem lub dystrybutorem działającym w sektorze hotelarskim bądź gastronomicznym – zgłoś się do konkursu i przekonaj organizatora, dlaczego Twój produkt / usługa jest innowacyjna i wyjątkowa. Spośród wszystkich zgłoszeń kapituła „The Best Innovation” wybierze najciekawsze pomysły i nagrodzi je pakietem sponsorskim, w skład którego wchodzi między innymi: bezpłatne stoisko, udział w spotkaniach z kupcami oraz możliwość prezentacji produktu na sali konferencyjnej podczas jesiennych edycji konferencji Hotel Meeting i Gastro Meeting.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać drogą mailową lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszamy do udziału!

Hotel Meeting: http://hotele.bsdpoland.pl/innovation/

Gastro Meeting: http://gastro.bsdpoland.pl/innovation/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.