Rewolucja na rynku ekspresów do kawy dla biznesu

0
537
Fot. Nespresso

Nowy ekspres do kawy od Nespresso Professional to innowacyjne rozwiązanie, które odpowiada na dynamicznie rozwijające się potrzeby klientów sektora B2B, zarówno pod względem wyboru ulubionej kawy, jak i designu oraz bezpieczeństwa. Nespresso Momento Coffee & Milk może być obsługiwany bezdotykowo, za pomocą telefonu komórkowego, co wyróżnia go wśród dostępnych ekspresów na rynku B2B.

Pandemia spowodowała, że zmieniło się podejście do pracy, podróży służbowych, czy pobytów w hotelach. Największa uwaga koncentruje się na zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu, jaki się z tym wiąże. Klienci wybierają rozwiązania i udogodnienia, które sprzyjają większemu poczuciu bezpieczeństwa i tym samym zapewniają nową jakość obsługi.

Nespresso Momento Coffee & Milk to najnowocześniejszy ekspres Nespresso dla biznesu – umożliwia przygotowanie wysokiej jakości kawy w intuicyjny i bezpieczny sposób. Elegancki dotykowy wyświetlacz w szybki i prosty sposób pomoże zaparzyć wybraną kawę czarną lub kawę z mlekiem. Na wyświetlaczu dodatkowo umieszczona jest informacja o stopniu intensywności i nutach aromatycznych każdej z 16 kaw Nespresso Professional. Nespresso Momento Coffee & Milk wyposażony jest także w funkcję zdalnego sterowania, która pozwala użytkownikom obsługiwać ekspres za pomocą smartfona, bez konieczności dotykania wyświetlacza, zapewniając przygotowanie kawy w sposób higieniczy i spersonalizowany.

Reklama

Polacy preferują kawę z mlekiem i jej różne odmiany – tak deklaruje 75% konsumentów*. Najnowszy ekspres Nespresso Professional odpowiada na te potrzeby. Wielbiciele kawy z mlekiem – w hotelu czy w biurze – mają do wyboru 12 przepisów na kawę z mlekiem, w tym: espresso macchiatto, cappuccino, latte macchiatto, cortado lungo, cortado, flat white, cappuccino scuro, cappuccino chiaro, latte, latte grande, piccolo latte i duża latte macchiatto.

Dzięki Momento Coffee & Milk przygotowanie aromatycznej filiżanki kawy Nespresso – czarnej lub jej wariantu mlecznego jest proste, intuicyjne i bezpieczne. Ekspres ma nowoczesny i ponadczasowy design. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie dla biur oraz branży HoReCa. Ze względu na cichy tryb pracy, ekspres może być umieszczony w mniejszych salach, pomieszczeniach konferencyjnych lub otwartych przestrzeniach np. lobby hotelowych.

Więcej o Nespresso Momento Coffee & Milk Biuro: tutaj
Więcej o Nespresso Momento Coffee & Milk HoReCa: tutaj

NESPRESSO MOMENTO COFFEE & MILK A ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
Wysoka jakość kawy Nespresso wiąże się z odpowiedzialnością społeczną. Marka podejmuje szereg działań w ramach zrównoważonego rozwoju. Dotyczą one współpracy z plantatorami, działań dla lokalnych społeczności i troski o środowisko. Ekspres Nespresso Momento Coffee & Milk został zaprojektowany tak, by był funkcjonalny w różnych pomieszczeniach biurowych, a jednocześnie przyjazny środowisku. Każda filiżanka Nespresso powstaje przy wykorzystaniu precyzyjnie odmierzonej ilości kawy mielonej, wody i energii elektrycznej, a aluminiowe kapsułki po zużyciu podlegają w 100% recyklingowi. Pracownicy mogą delektować się kawą wiedząc, że została ona przyrządzona zgodnie z zasadami Positive Cup Nespresso. Wizją firmy jest, aby każda filiżanka kawy Nespresso miała wartość dla społeczeństwa i środowiska, i aby do 2022 roku była neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla. Więcej o zobowiązaniu Nespresso „Liczy się działanie” tutaj.

  • Źródło: Raport badawczy pt. „Kawa jako element życia zawodowego pracowników małych, średnich i dużych firm” przeprowadzony przez Ipsos na zlecenie marek Nespresso Professional i Lyreco w kwietniu 2019 r.
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!