Radisson Hotel & Suites – otwarcie w Gdańsku

0
480
Grupa Radisson Hospitality ogłosiła otwarcie nowego hotelu w Gdańsku. Będzie to pierwszy hotel powstały w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu portfolio firmy zostanie powiększone do 16 hoteli (ponad 3 500 pokoi).

 

Motyw nowoczesnego hotelu będzie inspirowany wystrojem skandynawskim. Nie bez powodu wybrano Gdańsk jako miejsce lokalizacji nowego obiektu. Gdańsk to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce, szczególnie wśród turystów podróżujących do Polski. To istotny węzeł komunikacyjny w północnej części kraju.

Reklama

Radisson Hotel & Suites w Gdańsku to nie tylko nowoczesny kompleks hotelowy, ale również część apartamentów mieszkalnych oraz sieć sklepów i restauracji. W planie na koniec 2018 r. jest wyposażenie 142 pokoi hotelowych. W przyszłym roku dodatkowo ma zostać utworzonych 350 apartamentów. Hotel ma oferować również całodobową restaurację, siłownię oraz kompleksy wodne (spa i pływalnię). Budynek zlokalizowany będzie w promieniu 1,5 km od dworca kolejowego, powstanie przy reprezentacyjnym placu w Gdańsku – Długim Targu w dzielnicy Śródmieście.

Marka Radisson jest częścią Radisson Hotel Group, w skład której wchodzą również Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson oraz prizeotel.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.