Radisson Hotel & Suites – otwarcie w Gdańsku

0
1103
Grupa Radisson Hospitality ogłosiła otwarcie nowego hotelu w Gdańsku. Będzie to pierwszy hotel powstały w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu portfolio firmy zostanie powiększone do 16 hoteli (ponad 3 500 pokoi).

 

Motyw nowoczesnego hotelu będzie inspirowany wystrojem skandynawskim. Nie bez powodu wybrano Gdańsk jako miejsce lokalizacji nowego obiektu. Gdańsk to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce, szczególnie wśród turystów podróżujących do Polski. To istotny węzeł komunikacyjny w północnej części kraju.

Radisson Hotel & Suites w Gdańsku to nie tylko nowoczesny kompleks hotelowy, ale również część apartamentów mieszkalnych oraz sieć sklepów i restauracji. W planie na koniec 2018 r. jest wyposażenie 142 pokoi hotelowych. W przyszłym roku dodatkowo ma zostać utworzonych 350 apartamentów. Hotel ma oferować również całodobową restaurację, siłownię oraz kompleksy wodne (spa i pływalnię). Budynek zlokalizowany będzie w promieniu 1,5 km od dworca kolejowego, powstanie przy reprezentacyjnym placu w Gdańsku – Długim Targu w dzielnicy Śródmieście.

Marka Radisson jest częścią Radisson Hotel Group, w skład której wchodzą również Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson oraz prizeotel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.