Arłamów Business Challenge – premierowe wydarzenie dla biznesu

0
2308
Fot.: Materiały Hotel Arłamów
Już 28 października w Hotelu Arłamów rusza Arłamów Bussiness Challenge – pierwsze tego typu wydarzenie dla biznesu w Polsce, które zgromadzi kluczowe korporacje i duże firmy organizujące eventy. Olimpiada, w której weźmie udział 70 uczestników z całego kraju, potrwa do 30 października. Lista uczestników jest już zamknięta.

Celem wydarzenia jest omówienie zmian w ustawie o turystyce, która ma olbrzymi wpływ na organizację wydarzeń, wymiana doświadczeń, dyskusja o ewolucji w branży i trendach, integracja oraz prezentacja możliwości organizacji wydarzeń, jakie daje infrastruktura Hotelu Arłamów – jednej z najlepszych i najbardziej utytułowanej destynacji do organizacji wydarzeń nad Wisłą. Patronat nad Olimpiadą objął m.in. portal Horeca Business Club Travel & MICE.

„Hotel Arłamów jest miejscem wyjątkowym i szczególnym. Wyróżnia nas unikalne położenie, bogata infrastruktura i oferta. Mamy tu wszystko, czego potrzebują organizatorzy imprez, jak i sami uczestnicy. Mamy ogromne możliwości i duże doświadczenie w organizacji wszelkich wydarzeń – sympozjów, targów, gal, konferencji i eventów sportowych, teambildingów outdorowych i survivali. Chcemy pokazać się branży, a jednocześnie wymienić doświadczenia, poznać oczekiwania dużych Klientów Biznesowych oraz trendy w organizacji eventów biznesowych. Nie bez znaczenia jest też integracja i zabawa poprzez sport. Serdecznie zapraszam do Arłamowa!”

Michał Kozak, Dyrektor Generalny Hotelu Arłamów

Hotel Arłamów to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt w górach, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym. Ma także nowoczesną, na najwyższym poziomie strefę SPA & Wellness. Posiada 254 pokoi dla blisko 750 osób. Z każdego roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny.

Hotel wyróżnia nie tylko unikalne położenie, ale i wszechstronna oferta. Został zaprojektowany tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla biznesu zaprojektowany został jeden z najnowocześniejszych i największych kompleksów konferencyjnych w Polsce. To 14 sal konferencyjnych, przestrzeń wystawiennicza o łącznej powierzchni 4300 m2 dodatkowo PATIO o powierzchni 2300 m2 dla 1500 os. Ponadto Hotel wyposażony jest w przestronne restauracje z widokiem na Bieszczady oraz Centrum Sportowe dedykowane fanom 32 dyscyplin sportu.

Centrum Sportowe to miedzy innymi: pełnowymiarowe boiska ze sztuczną i naturalną murawą do piłki nożnej, boisko do rugby, hala sportowa posiadająca pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki, hala tenisowa z dwoma kortami do tenisa ziemnego, cztery korty do squasha, dwie siłownie: medical cardio oraz sportowa, sala fitness, dziewiętnastometrowa ściana wspinaczkowa, dwie 25 metrowe strzelnice sportowe, dwa zewnętrzne korty tenisowe, pole golfowe, stadnina koni z krytą ujeżdżalnią oraz kompleks narciarski z dwoma wyciągami, trzema trasami zjazdowymi, wypożyczalnią sprzętu i szkółką narciarską.

Na swoim koncie Hotel Arłamów ma wiele prestiżowych tytułów i wyróżnień, między innymi WORLD TRAVEL AWARDS – Poland’s Leading Hotel – Najlepszy Hotel w Polsce w roku 2014 i 2015, HOTEL Z POMYSŁEM 10 LECIA 2017, TOP HOTEL, BEST HOTEL AWARD – premiera roku 2014, WORLD GOLF AWARDS – Poland’s Leading Golf Hotel 2014, PRIME PROPERTY PRIZE – Inwestycja Roku 2014 na rynku hotelarskim, NAJPIĘKNIEJSZE SPA – nagroda przyznana przez branżowe czasopismo „Eden” oraz INSPIRUJĄCE SPA – nagroda za kompleksową realizację filozofii nowoczesnego Hotelu SPA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.