Arłamów Business Challenge – premierowe wydarzenie dla biznesu

0
1371
Fot.: Materiały Hotel Arłamów
Już 28 października w Hotelu Arłamów rusza Arłamów Bussiness Challenge – pierwsze tego typu wydarzenie dla biznesu w Polsce, które zgromadzi kluczowe korporacje i duże firmy organizujące eventy. Olimpiada, w której weźmie udział 70 uczestników z całego kraju, potrwa do 30 października. Lista uczestników jest już zamknięta.

Celem wydarzenia jest omówienie zmian w ustawie o turystyce, która ma olbrzymi wpływ na organizację wydarzeń, wymiana doświadczeń, dyskusja o ewolucji w branży i trendach, integracja oraz prezentacja możliwości organizacji wydarzeń, jakie daje infrastruktura Hotelu Arłamów – jednej z najlepszych i najbardziej utytułowanej destynacji do organizacji wydarzeń nad Wisłą. Patronat nad Olimpiadą objął m.in. portal Horeca Business Club Travel & MICE.

„Hotel Arłamów jest miejscem wyjątkowym i szczególnym. Wyróżnia nas unikalne położenie, bogata infrastruktura i oferta. Mamy tu wszystko, czego potrzebują organizatorzy imprez, jak i sami uczestnicy. Mamy ogromne możliwości i duże doświadczenie w organizacji wszelkich wydarzeń – sympozjów, targów, gal, konferencji i eventów sportowych, teambildingów outdorowych i survivali. Chcemy pokazać się branży, a jednocześnie wymienić doświadczenia, poznać oczekiwania dużych Klientów Biznesowych oraz trendy w organizacji eventów biznesowych. Nie bez znaczenia jest też integracja i zabawa poprzez sport. Serdecznie zapraszam do Arłamowa!”

Michał Kozak, Dyrektor Generalny Hotelu Arłamów

Reklama

Hotel Arłamów to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt w górach, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym. Ma także nowoczesną, na najwyższym poziomie strefę SPA & Wellness. Posiada 254 pokoi dla blisko 750 osób. Z każdego roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny.

Hotel wyróżnia nie tylko unikalne położenie, ale i wszechstronna oferta. Został zaprojektowany tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla biznesu zaprojektowany został jeden z najnowocześniejszych i największych kompleksów konferencyjnych w Polsce. To 14 sal konferencyjnych, przestrzeń wystawiennicza o łącznej powierzchni 4300 m2 dodatkowo PATIO o powierzchni 2300 m2 dla 1500 os. Ponadto Hotel wyposażony jest w przestronne restauracje z widokiem na Bieszczady oraz Centrum Sportowe dedykowane fanom 32 dyscyplin sportu.

Centrum Sportowe to miedzy innymi: pełnowymiarowe boiska ze sztuczną i naturalną murawą do piłki nożnej, boisko do rugby, hala sportowa posiadająca pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki, hala tenisowa z dwoma kortami do tenisa ziemnego, cztery korty do squasha, dwie siłownie: medical cardio oraz sportowa, sala fitness, dziewiętnastometrowa ściana wspinaczkowa, dwie 25 metrowe strzelnice sportowe, dwa zewnętrzne korty tenisowe, pole golfowe, stadnina koni z krytą ujeżdżalnią oraz kompleks narciarski z dwoma wyciągami, trzema trasami zjazdowymi, wypożyczalnią sprzętu i szkółką narciarską.

Na swoim koncie Hotel Arłamów ma wiele prestiżowych tytułów i wyróżnień, między innymi WORLD TRAVEL AWARDS – Poland’s Leading Hotel – Najlepszy Hotel w Polsce w roku 2014 i 2015, HOTEL Z POMYSŁEM 10 LECIA 2017, TOP HOTEL, BEST HOTEL AWARD – premiera roku 2014, WORLD GOLF AWARDS – Poland’s Leading Golf Hotel 2014, PRIME PROPERTY PRIZE – Inwestycja Roku 2014 na rynku hotelarskim, NAJPIĘKNIEJSZE SPA – nagroda przyznana przez branżowe czasopismo „Eden” oraz INSPIRUJĄCE SPA – nagroda za kompleksową realizację filozofii nowoczesnego Hotelu SPA.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!