Paweł Skoczylas został Dyrektorem nowego Aries Hotel & Spa Wisła

0
1920

Dyrektorem Generalnym otwartego w styczniu 4-gwiazdkowego Aries Hotel & Spa Wisła został Paweł Skoczylas. Nowy hotel w Wiśle to drugi obiekt marki Aries należący do Platan Hotels & Resorts.

Paweł Skoczylas z branżą hotelarską związany jest od ponad 12 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w bielskim Mamaison Parkhotel Vienna**** na stanowisku Event Managera, w którym po roku awansował na Kierownika Działu Sprzedaży i Marketingu.

Od 2015 roku związany był z Hotelem Belweder***** w Ustroniu pełniąc obowiązki Zastępcy Dyrektora hotelu, a od 2016 roku Dyrektora obiektu. Równocześnie zarządzał luksusową Villą Belweder w Zakopanem. Jest absolwentem Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra geologii oraz studiów podyplomowych w zakresie nowoczesnego hotelarstwa w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Prywatnie interesuje się motoryzacją, budownictwem i architekturą, a od wielu lat jego pasją jest brazylijskie jiu-jitsu oraz judo.

Aries Hotel & Spa Wisła będzie oferował 89 pokoi, w tym 14 apartamentów. Dekoracyjny styl i dbałość o każdy detal w wystroju wnętrz to cechy charakterystyczne hoteli Aries. Restauracja POLKA z przeszkloną Oranżerią zachwycą nie tylko wnętrzami, ale przede wszystkim tradycyjną polską kuchnią. Nad Wisłą, przepływającą tuż przy hotelu, znajduje się kameralna altana ślubna. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna umożliwia organizację imprez i spotkań biznesowych dla 200 osób. ARIES Spa to miejsce odnowy i relaksu, do dyspozycji Gości jest basen, strefa saun oraz zewnętrze jacuzzi z kojącym widokiem na las i wodę. Znajdują się tutaj również przestrzenie dedykowane dzieciom: kids’ club oraz plac zabaw.

Platan Hotels & Resort jest częścią Platan Group, która jest uznanym deweloperem

oraz firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Po sukcesach na rynku deweloperskim spółka wkroczyła na rynek hotelarsko-rekreacyjny, skutecznie zarządzając: Aries Hotel & Spa Zakopane, Klubem Mila Zegrzynek pod Warszawą oraz Klubem Mila Kamień na Mazurach. Ruszyły też prace związane z najnowszym projektem Aries Residence & Spa Szczyrk.

Więcej: www.platanhotels.pl, www.hotelearies.pl, www.ariesresidence.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.