250 szkoleń dla hotelarzy

0
862

Blisko 250 branżowych szkoleń zaplanowała na 2022 rok Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. Wśród tematów będą bestsellery z poprzednich edycji szkoleń oraz kilka nowości, m.in. HACCP, a także szkolenie w języku ukraińskim. Pierwsze warsztaty odbędą się w kwietniu.

– To będzie bardzo intensywny rok dla IGHP w obszarze edukacji. Planujemy szkolenia zarówno w formule otwartej, jak i zamkniętej w ponad 20 miastach w Polsce – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

Szkolenia IGHP prowadzą uznani eksperci branżowi łączący wiedzę z wieloletnią praktyką. Z niektórymi Izba kontynuuje współpracę, inni zadebiutują w gronie autorów szkoleń IGHP w najbliższych tygodniach – podkreśla Mączyński. Wśród ekspertów IGHP są m.in. Kris Głąbiński, Karol Weber, Agnieszka Maszner-Paprocka czy Wojciech Fronczak.

Na 2022 rok Izba zaplanowała szkolenia m.in. z HACCP, housekeepingu (w nowej formule), social media, zarządzania i obsługi operacyjnej w hotelu, szkolenia kucharskie, kelnerskie, a także ze skutecznego dialogu z pracownikiem (połączone z konsultacjami indywidualnymi) oraz z budżetowania. Harmonogram szkoleń jest na bieżąco aktualizowany na stronie internetowej www.szkoleniaIGHP.com.

IGHP prowadzi szkolenia dla branży hotelarskiej od 2018 roku. Pierwszy temat dotyczył RODO i był odpowiedzią na aktualne potrzeby hotelarzy związane z wyjaśnieniem zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych w związku z wprowadzeniem unijnej dyrektywy. Do tej pory eksperci Izby przeprowadzili blisko 200 szkoleń z różnych tematów, m.in. revenue management, sprzedaży i marketingu, kosztów w gastronomii, obsługi recepcji. Izba co roku poszerza ofertę zagadnień. Warto podkreślić, że wciąż obowiązuje specjalna oferta dla nauczycieli.

IGHP jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), jak i Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Wkrótce Izba ogłosi harmonogram szkoleń, które mogą zostać dofinansowane ze środków publicznych w ramach BUR.

Szczegóły dotyczące tematów szkoleń i aktualnego harmonogramu znajdują się na stronie internetowej www.szkoleniaIGHP.com. Bieżących informacji udziela również biuro IGHP pod adresem mailowym [email protected].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.