SITE Poland utworzyła Komisję ds. Tour Managerów

0
933
Pierwsze spotkanie nowej komisji odbyło się 31 lipca w hotelu Radisson Blu w Warszawie. Komisja będzie zrzeszać pilotów incentive travel, koordynatorów wyjazdów incentive z biur organizatorów oraz członków  SITE Poland i przedstawicieli Instytutu Badań Edukacyjnych.

Głównym zadaniem Zarządu SITE Poland jest tworzenie komisji, które będą stanowić platformę wymiany myśli branży incentive. SITE Poland, która działa globalnie, będzie zajmować się w większym stopniu problemami lokalnymi i dążyć do jak najwyższego podniesienia standardów branży i oferowanych przez nią usług. Dzięki takim działaniom umocni markę polskiego biznesu w międzynarodowym środowisku branży spotkań.

Jedna z utworzonych podkomisji ds. Ramy Kwalifikacyjnej we współpracy z trenerem turystyki Radosławem Szafranowiczem – Małozięciem oraz Instytutem Badań Edukacyjnych przygotuje opis dotyczący kwalifikacji ,,pilota incentive’’, który ujednolici za pomocą certyfikatu honorowanego w całej UE wymagania stawiane pilotom oraz podniesie prestiż tego zawodu równocześnie przyczyniając się do podwyższenia standardu usług organizatorów incentive travel.

Inne utworzone przez SITE Poland komisje zajmować się będą sprawami edukacji, pracami przy nowelizacji ustawy o imprezach turystycznych, rozwiązywaniem problemów branży, a także współpracą pilotów z organizatorami i koordynatorami incentive travel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.