SITE Poland utworzyła Komisję ds. Tour Managerów

0
117
Pierwsze spotkanie nowej komisji odbyło się 31 lipca w hotelu Radisson Blu w Warszawie. Komisja będzie zrzeszać pilotów incentive travel, koordynatorów wyjazdów incentive z biur organizatorów oraz członków  SITE Poland i przedstawicieli Instytutu Badań Edukacyjnych.

Głównym zadaniem Zarządu SITE Poland jest tworzenie komisji, które będą stanowić platformę wymiany myśli branży incentive. SITE Poland, która działa globalnie, będzie zajmować się w większym stopniu problemami lokalnymi i dążyć do jak najwyższego podniesienia standardów branży i oferowanych przez nią usług. Dzięki takim działaniom umocni markę polskiego biznesu w międzynarodowym środowisku branży spotkań.

Reklama

Jedna z utworzonych podkomisji ds. Ramy Kwalifikacyjnej we współpracy z trenerem turystyki Radosławem Szafranowiczem – Małozięciem oraz Instytutem Badań Edukacyjnych przygotuje opis dotyczący kwalifikacji ,,pilota incentive’’, który ujednolici za pomocą certyfikatu honorowanego w całej UE wymagania stawiane pilotom oraz podniesie prestiż tego zawodu równocześnie przyczyniając się do podwyższenia standardu usług organizatorów incentive travel.

Inne utworzone przez SITE Poland komisje zajmować się będą sprawami edukacji, pracami przy nowelizacji ustawy o imprezach turystycznych, rozwiązywaniem problemów branży, a także współpracą pilotów z organizatorami i koordynatorami incentive travel.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!