PURO Łódź Centrum już z Dyrektorem Generalnym

0
861
Po ponad czterech latach spędzonych w grupie Qubus Hotel Tomasza Rajkowskiego czeka nowe wyzwanie – zarządzanie powstającym, czterogwiazdkowym hotelem marki PURO.

Rajkowski pracuje w branży hotelarskiej już od niemal dekady. Karierę zawodową rozpoczynał jako kierownik w irlandzkim Camden Court Hotel. Po powrocie do ojczyzny absolwent Dublin Institute of Technology oraz łódzkiej Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa objął funkcję Deputy General Managera w Qubus Hotel Kraków. Od tego czasu nieprzerwanie związany był z polską siecią hoteli należącą do norweskiej spółki Caiano AS, przejmując w kwietniu 2015 roku stery w Qubus Hotel Łódź. Teraz Rajkowski pokieruje nowym obiektem, ale już pod auspicjami sieci PURO Hotels. Inauguracja zlokalizowanego w centrum Łodzi hotelu tej marki zaplanowana jest na ostatni kwartał bieżącego roku.

Reklama

Tomasz Rajkowski; źródło: Express Ilustrowany

PURO Łódź Centrum to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt, którego wnętrza wypełnią współczesne aranżacje i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Hotel powstaje vis-à-vis jednego z najważniejszych łódzkich budynków – Pałacu Poznańskich, na terenie dzielnicy Śródmieście. Goście będą mogli skorzystać z bogatej oferty, którą stanowi 136 pokoi oraz restauracja, kawiarnia, centrum fitness, bar z tarasem widokowym, a także cztery sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny najwyższej jakości.

Wizualizacja: PURO Łódź Centrum

Obiekt przypominający kształtem literę „L” będzie składał się z siedmiu kondygnacji. Piętra od drugiego do czwartego będą posiadać szklaną fasadę ze szkłem refleksyjnym umieszczonym w aluminiowych ramach o różnych wymiarach i zmiennej tektonice szyb. Dzięki temu designerskiemu rozwiązaniu znajdujący się naprzeciwko Pałac będzie odbijał się w elewacji hotelu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!