Niemiecki przewoźnik nawiązał współpracę z polską siecią biur podróży

0
1082
Spółka FlixBus podpisała umowę z firmą MyTravel, która oprócz sieci stacjonarnych biur podróży posiada w swoim portfolio internetową wyszukiwarkę ofert turystycznych. Od 24 lipca na platformie mytravel.pl ruszyła sprzedaż biletów na kursy monachijskiego przewoźnika. W inauguracyjnym tygodniu dla klientów przygotowano specjalną promocję.

Współpraca FlixBusa i MyTravel jest jednym z elementów realizacji strategii nowej siatki połączeń. Dodatkowe kursy obejmą głównie małe miejscowości, aby ułatwić komunikację między nimi. Kolejnym założeniem jest rozwinięcie sprzedaży biletów w punktach stacjonarnych.

Alina Dybaś, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu MyTravel mówi, że współpraca z niemieckim przewoźnikiem poszerzy spektrum możliwości dla ich klientów oraz zaowocuje ciekawą alternatywą dla podróży samolotem. Ponadto ci, którzy zdecydują się ostatecznie na podniebną komunikację, będą mogli teraz z łatwością dojechać na lotnisko FlixBusem. Ułatwi to podróżnym organizację urlopu, szczególnie tym z mniejszych ośrodków.

W związku z nawiązaniem współpracy pomiędzy obiema firmami, dla klientów, którzy zdecydują się kupić bilety w dniach 24-31 lipca, w biurze podróży MyTravel przewidziana jest 30-procentowa zniżka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.