Polka triumfatorką konkursu organizowanego przez ICCA!

0
1074
Kolejny sukces polskiej branży eventowej na arenie międzynarodowej! Zwyciężczynią konkursu „The Future Belongs to Us”, którego finał odbył się na Walnym Zgromadzeniu Członków ICCA / Kongresie ICCA w Dubaju, została Marta Wiśniewska.

Główną ideą powstania konkursu „The Future Belongs to Us”, zaaranżowanego przez International Congress and Convention Association, była potrzeba wykreowania młodych, ambitnych liderów oraz budowania więzi między starszymi pokoleniami a tzw. millenialsami. Uczestnicy nie mogli zatem przekroczyć 35. roku życia, a tworząc projekt musieli brać pod uwagę następujące wytyczne:

– budżet: 2000 €
– czas: 75 lub 90 minut
– audytorium: 80-120 delegatów

Po tym, jak w finale ubiegłorocznej edycji zameldował się dr Krzysztof Celuch, przyszedł czas na triumf przedstawicielki krajowej branży spotkań. Prestiżowe wyróżnienie przypadło w udziale Marcie Wiśniewskiej – kierownik Lublin & Region Convention Bureau. Nagrodą dla laureatki będzie m.in. przedstawienie swojej idei na kolejnym kongresie ICCA w Houston w stanie Texas.

Wiśniewska jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach ekonomia oraz politologia. Swoją karierę zawodową od początku związała jednak z przemysłem spotkań. W swoim CV może pochwalić się współpracą z Gdańsk Convention Bureau / Gdańską Organizacją Turystyczną oraz Gdańskim Teatrem Szekspirowskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.