Przyszłość przemysłu spotkań (audycja Horeca Radio)

1
925
W audycji z cyklu „Przyszłość przemysłu spotkań” Krzysztof Celuch, właściciel firmy Celuch Consulting i prorektor uczelni Vistula, opowie o najnowszych trendach na 2019 rok w branży spotkań.


Pobierz audycję w formacie MP3

Krzysztof Celuch jest profesjonalnym mówcą, trenerem, konsultantem biznesowym, wykładowcą akademickim i przedsiębiorcą. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami (event management). Swoje badania naukowe, szkolenia i wystąpienia opiera na wiedzy z zakresu, ekonomii, psychologii biznesu, socjologii, marketingu i kulturoznawstwa. Ponadto prowadzi warsztaty, szkolenia i wykłady, moderuje panele dyskusyjne, debaty, czy spotkania zarządów, a przy tym realizuje projekty badawcze i buduje strategie. Jako właściciel firmy Celuch Consulting, działającej w obszarze badań i współpracy przy budowaniu edukacji przyszłości, pomaga organizacjom, instytucjom i przedsiębiorstwom w obszarach zarządzania, komunikacji i motywacji, rozwoju biznesu, w szczególności w odniesieniu do przemysłu spotkań (event marketingu).

Zapraszamy do wysłuchania premierowego odcinka pt. „Raport Trendy 2019 – Wiedza, Produkt, Motywacja, Wpływ”, w której poruszone zostały wątki personalizacji, wzrostu budżetów na programy motywacyjne, mobilnej przyszłości, wzrostu roli miast średniej wielkości oraz projektowania wydarzeń.

„Trendy 2019 to raport przygotowany na bazie międzynarodowych publikacji, ale w odniesieniu do Polski. Costa Coffee, Green Caffè Nero, dla niektórych McDonald’s, a dla innych prestiżowe restauracje w Warszawie to oczywiste miejsca spotkań, ale nie ma już problemu z tym, że biznesmeni, ludzie z branży spotkań albo nasi kontrahenci umawiają się rano na bieganie.”

Krzysztof Celuch, Owner / CEO Celuch Consulting

Partnerzy audycji:

        

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.