Hotel MDM przechodzi metamorfozę

0
1313
Kultowy Hotel MDM znajdujący się w zabytkowym budynku przy pl. Konstytucji w Warszawie przechodzi gruntowny remont. Począwszy od renowacji fasady, zmiany logo poprzez duże zmiany w pokojach.

Remont hotelu rozpoczął się w 2018 roku. Obecnie zakończyła się renowacja fasady zabytkowego budynku. W związku ze zmianami hotel otrzymał też nowe logo, które ma wyrażać solidność i nowoczesność, a jednocześnie nawiązywać do architektury budynku i okolicy w której się znajduje. Firmą sprawującą nadzór nad pracami wykończeniowymi był Strabag PFS pod nadzorem Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków Urzędu m.st. Warszawy.

„Budynek Hotelu MDM od początku 2018 roku przechodził gruntowną rewitalizację, aby dziś stać się obiektem jeszcze bardziej atrakcyjnym dla coraz bardziej wymagającego klienta. Hotel pozostał oczywiście tym samym miejscem z duszą – widok z okna niezmiennie jest wyjątkowy, panuje tu ta sama od lat przyjazna atmosfera – ale zadbaliśmy o dodatkowy komfort naszych gości stawiając na aspekt wizualny budynku, który jest zwieńczeniem wyjątkowego pod względem architektonicznym placu Konstytucji” – mówi Łukasz Kaszewski, dyrektor generalny Hotelu MDM.

„Właśnie zakończyliśmy wieloetapowy projekt renowacji fasady przywracając ją do stanu pierwotnego, zadbaliśmy również o wyrazisty znak, który podkreśli zalety Hotelu MDM i będzie widoczny z daleka. Zależało nam, aby neon umieszczony na dachu naszego pięknego budynku nie tylko przyciągał uwagę zmierzających do nas ulicą Marszałkowską gości, ale przede wszystkim wpisywał się w historyczną architekturę krajobrazu” – dodaje Łukasz Kaszewski.

W hotelu trwa gruntowny remont łazienek, a wszystkie 134 pokoje wyposażane są w nowoczesny system klimatyzacji. W marcu uruchomiona została strona internetowa oraz całkowity rebranding przeszły materiały hotelowe.

Hotel MDM wchodzi w skład grupy Hoteli Warszawskich „Syrena”, w której są też Polonia Palace Hotel i Metropol.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.