Apel do międzynarodowych operatorów hoteli: przestańcie finansować wojskową machinę Putina!

0
1224

Ukrainian Hotel & Resort Association (UHRA) ponawia apel do sieci hotelowych o wycofanie swoich biznesów z Rosji. Przy okazji organizacja zebrała wszystkie oficjalne informacje jakie uzyskała od tych firm. Przedstawiamy wybrane fragmenty, a całość dokumentu załączamy pod artykułem.

„Do wszystkich światowych mediów, profesjonalistów hotelarstwa, wszystkich uczciwych i honorowych ludzi.

Jesteśmy gorzko rozczarowani, że prawie wszystkie globalne sieci hotelowe złożyły jedynie symboliczne oświadczenia na temat swojej działalności w Rosji. Traktujemy deklarację wstrzymania nowych inwestycji w Rosji jako pusty i cyniczny gest, gdyż wraz z wycofaniem międzynarodowego finansowania, żadne hotele nie mogą powstać bez wsparcia pieniędzy Putina i jego oligarchów. Jak dotąd tylko IHG i Marriott zdecydowały się na drobne działania zamykając małe przedstawicielstwa w Rosji, a wszystkie główne grupy hotelowe nadal prowadzą tam swoje hotele.

Zwracam się do światowych mediów, kolegów i koleżanek hotelarzy, do wszystkich uczciwych i godnych ludzi.

W imieniu grupy inicjatywnej członkowie Zarządu odnotowują fakt, że międzynarodowi operatorzy hoteli tacy jak Hilton, IHG Hotels & Resorts, Wyndham Hotels & Resports, Accor, Marriott International, Radisson Hotel Group unikają wycofywania swoich działalności biznesowych z Rosji, w czasie gdy ten kraj prowadzi bezlitosną wojnę i dokonuje brutalnej masakry w Ukrainie.

Poniżej zaktualizowany komunikat prasowy z faktami, komentarzami operatorów hoteli i rzetelnym przeglądem sytuacji. Liczymy na Wasze aktywne wsparcie w tej sprawie!

W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy i udzielimy informacji w formie wywiadów, zapytań, recenzji. Osoba kontaktowa: Ivan Loun, UHRA, Szef ds. Stosunków Międzynarodowych.”

275989013 433624258517685 2083873133482819752 N

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.