Potęga benchmarku w realizacji efektywnej sprzedaży konferencji

0
1337
Na październikowej konferencji Hotel Meeting Businesswoman Edition Edyta Kowalczyk, Partner w firmie Z—Factor, opowie m.in. o tym, jak benchmarking wpływa na decyzje strategiczne i optymalizacje procesów, a także jaką odgrywa rolę w maksymalizacji skuteczności pozyskiwania biznesu.

Edyta Kowalczyk swoje życie zawodowe poświęciła całkowicie hotelarstwu, gdyż odnalazła w nim pasję. Światowa marka Radisson Blu zaspokoiła jej potrzebę ciągłego rozwoju, budując wzorcową ścieżkę kariery.

Doświadczenie zdobywała w różnych działach, zaczynając od stanowiska kelnerki i działu gastronomii, poprzez dział rezerwacji, a następnie dział konferencji i bankietów dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby klienta. Prawdziwą jej pasją okazał się jednak obszar Revenue Management i możliwość budowania strategii firmy. Wyróżniające się umiejętności analityczne wykorzystała tworząc autorskie narzędzia maksymalizacji przychodów i kontroli kosztów uznane w sieci Carlson Rezidor jako „Best practice”.

Kowalczyk posiada osobowość lidera. Własne ambicje i determinacja pomogły jej osiągnąć wybitne wyniki finansowe, ale także rozwinąć swoich pracowników na stanowiska Średniego i Wyższego Szczebla Zarządzania. W pracy wyróżnia ją profesjonalizm i osobiste zaangażowanie. Wymaga od siebie minimum 100% i takiej samej postawy oczekuje od innych. Zaraża swoją pasją, kierując się dewizą, że wspólny określony cel oraz efekt synergii gwarantuje szeroko pojęty „wzrost”. Wierzy, że każdy obszar można udoskonalić, a skala innowacyjnych rozwiązań jest nieograniczona.

Podczas jesiennej edycji konferencji Hotel Meeting 2018 Edyta Kowalczyk wygłosi prezentację pt. „Potęga benchmarku w realizacji efektywnej sprzedaży konferencji”, w trakcie której poruszy następujące zagadnienia:

  • Benchmarking = Zmiana perspektywy.
  • Identyfikacja potencjału i trendów poprzez benchmarking.
  • Rola benchmarkingu w maksymalizacji skuteczności pozyskiwania biznesu.
  • Wpływ benchmarkingu na decyzje strategiczne i optymalizacje procesów.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.