Inauguracja działalności Butelkowni i Placu Konesera już jesienią

0
1343
Butelkownia i Plac Konesera to dwa z trzech centrów eventowych należących do kompleksu Koneser, realizowanego przez Grupę Liebrecht & Wood oraz BBI Development. Trzecie – Laboratorium 2400 – zostało otwarte w czerwcu tego roku i umożliwia organizację wielu oryginalnych przedsięwzięć.

Wnętrze Laboratorium zostało zaprojektowane przez pracownię Trzop Architekci, której realizacja została w tym roku nominowana do nagrody Prime Property Prize 2018. Kompleks Koneser zajmuje łącznie aż 8500 m2 powierzchni, na której zorganizować można eventy wszelkiego pokroju, jak koncerty, konferencje, wystawy, imprezy firmowe, targi czy pikniki.

Centrum Praskie Koneser – wizualizacja kompleksu; źródło: Warszawska Organizacja Turystyczna

„Organizatorzy wydarzeń poszukują miejsc z duszą, które zaoferują wyjątkowe przeżycie i zapiszą się w pamięci uczestników na bardzo długi czas. Oryginalne połączenie praskiego klimatu, wyjątkowej architektury i nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że Koneser idealnie wpisuje się w te oczekiwania” – komentuje Monika Piwońska, Head of Marketing Liebrecht & wooD, Koneser Commercial Director.

Plac Konesera na co dzień będzie dostępny dla mieszkańców stolicy oraz turystów. Na jego terenie zlokalizowane będą restauracje, kawiarnie, bary i Muzeum Polskiej Wódki, a także hotel Moxy Warsaw Praga, należący do marki Marriott International, o którym pisaliśmy już w poprzednim artykule.

Zabytkowa siedziba Muzeum Polskiej Wódki – wizualizacja; źródło: Warszawska Organizacja Turystyczna

Centrum Praskie Koneser będzie również gospodarzem kilku prestiżowych wydarzeń, m.in. Warszawskiego Festiwalu Konesera, koncertów w ramach Avant Art Festival, targów mody Slow Fashion oraz festiwalu Whisky Live Warsaw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.