Popeyes rozwija się w Polsce: zatrudnienie dla 250 osób

0
628
Fot.: Materiały prasowe Popeyes Polska

Popeyes prowadzi kampanię rekrutacyjną w Warszawie. W związku z planami rozwoju na rynku warszawskim, firma zamierza zatrudnić około 250 osób w całej Polsce do końca roku. Aktualnie poszukiwane są osoby na stanowiska menedżerskie, takie jak kierownicy restauracji, kierownicy zmiany, zastępcy kierowników restauracji oraz pracownicy restauracji.

Popeyes rozpoczął działalność w Polsce w lipcu, otwierając pierwszą restaurację we Wrocławiu. Niedługo potem, kolejna restauracja została otwarta w Szczecinie. Teraz firma planuje otwarcie trzech nowych restauracji w Warszawie. Centrala firmy znajduje się we Wrocławiu, gdzie działa zespół odpowiedzialny za rozwój marki w Polsce.

Irmina Kochman, Chief People Officer Rex Concepts CEE, podkreśliła, że Popeyes w Polsce tworzy wielokulturowe miejsce pracy. Wśród pracowników są osoby z Ukrainy, Białorusi, Zimbabwe, Kolumbii, Egiptu, Nigerii i Wietnamu.

Firma oferuje pracownikom szereg korzyści, w tym elastyczny grafik, umowy na okres 12 miesięcy oraz możliwości rozwoju i awansu. W zależności od stanowiska i doświadczenia, wynagrodzenie waha się od 4500 do 8500 zł brutto miesięcznie. Dodatkowe korzyści to prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, system premiowy, udział w konkursach i szkolenia wewnętrzne.

Pierwsze zespoły pracowników Popeyes uczestniczyły w trzytygodniowych szkoleniach w Wielkiej Brytanii. Kolejne szkolenia odbywają się w Polsce, w specjalnie przygotowanej kuchni testowej we Wrocławiu.

Popeyes został założony w 1972 roku w Nowym Orleanie. Obecnie marka posiada ponad 4200 restauracji w ponad 30 krajach. Aktualne oferty pracy w Popeyes są dostępne na stronie internetowej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.