Zamówienia online z Twojej strony

0
1129

Zamówienia przez Internet to nie tylko wprowadzenie nowego kanału sprzedaży. Aby odnieść sukces, musisz zadbać też o widoczność swojej oferty, czytelne menu oraz jasny i zrozumiały sposób składania zamówienia. Ten problem rozwiążę program do zarządzania, którym jest portal z menu. Przedstawienie menu na portalu internetowym, czy stronie internetowej restauracji jest pierwszym krokiem od zdobycia nowych klientów w Internecie.

Aplikacja do zamawiania jedzenia

Chcesz wiedzieć czemu aplikacja do zamawiania jedzenia to przyszłość? Nieustanny rozwój urządzeń mobilnych sprawia, że tradycyjne komputery i laptopy coraz częściej wypierane są przez urządzenia mobile (smartphone, tablet). Są one niemal zawsze połączone z Internetem, co umożliwia przeglądanie stron internetowych lub korzystanie z aplikacji. Z oceny ekspertów i badań nad zachowaniem konsumentów wyłania się wniosek, że urządzenia mobilne oparte o aplikacje na Android, Windows czy iOS zastępują domowe komputery. Tablety i smartphone stają się wygodnym narzędziem do pracy oraz zabawy w domowym zaciszu. Aplikacja z menu, z której korzystają posiadacze urządzeń mobilnych, daje również możliwość na zaprezentowanie swojej oferty i ułatwia składanie zamówień na jedzenie.

Prezentacja menu z ofertą

Aplikacja do zamawiania jedzenia to ogromne ułatwienie dla Twoich nowych, jak i stałych klientów. W momencie, w którym aplikacja dla restauracji zostanie zainstalowana na urządzeniu klienta, może być ona aktualizowania, dzięki czemu zawsze będzie prezentować aktualną ofertę jedzenia dostępnego online. Dokładne przygotowanie oferty dla klientów korzystających z aplikacji to gwarancja sukcesu na tym nowym, prężnie rozwijającym się rynku sprzedaży.

Proste i szybkie zamawianie jedzenia

Korzystanie z dobrze przygotowanej aplikacji z menu na tablecie czy telefonie jest zdecydowanie prostszym rozwiązaniem niż zamawianie jedzenia przez portale z menu lub strony internetowe. Coraz większa ilość posiadaczy tych urządzeń potwierdza, że woli korzystać z ekranu dotykowego i czytelnego menu na aplikacji do zamawiania jedzenia. Restauratorzy, którzy chcą poszerzyć kanały sprzedaży swoich dań, powinni zaopatrzyć się w moduł programu mojeGASTRO. Program odbiera oraz integruje zamówienia składane przez internetowe portale, stronę restauracji i aplikacje z menu restauracji. Obsługa wszystkich miejsc, w których odbywa się sprzedaż jedzenia przez Internet, dzięki oprogramowaniu mojeGASTRO jest równie prosta i łatwa, jak zamówienia składane przez klienta w lokalu. Dodatkowo program typu Gastro POS (Point Of Sale) dla gastronomii poprawia jakość usług świadczonych dla klientów zamawiających jedzenie przez aplikacje mobilne.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.