Agnieszka Szczerbaniewicz-Nowak dyrektorką generalną Element by Westin Wrocław

0
815
Fot.: LinkedIn - Agnieszka Szczerbaniewicz-Nowak

Agnieszka Szczerbaniewicz-Nowak objęła stanowisko dyrektorki generalnej w powstającym hotelu Element by Westin Wrocław.

Przed dołączeniem do zespołu Element by Westin Wrocław, Agnieszka przez ponad sześć lat pełniła funkcję Director of Sales, Revenue and Marketing w AC by Marriott Wrocław. Tam zarządzała działem sprzedaży i marketingu, analizowała trendy rynkowe oraz reprezentowała hotel na zewnętrznych wydarzeniach. Wcześniej, przez dwa lata, była Revenue Managerem w tym samym hotelu, gdzie skupiała się na optymalizacji i maksymalizacji przychodów.

Jej doświadczenie zawodowe sięga również rynku brytyjskiego, gdzie pracowała dla sieci Premier Inn oraz Best Western Hotels. W Premier Inn pełniła funkcje od Receptionist po Reception Team Leader and General Manager Assistant. W Best Western była odpowiedzialna za zarządzanie restauracją hotelową oraz obsługę bankietów i imprez hotelowych.

Agnieszka nie tylko posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu hotelami, ale także dzieliła się swoją wiedzą jako wykładowca nieetatowy w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, prowadząc zajęcia ze studentami Turystyki i Rekreacji.

Hotel Element by Westin Wrocław, w którym Agnieszka Szczerbaniewicz-Nowak teraz pełni funkcję dyrektorki generalnej planuje otwarcie do końca bieżącego roku. Hotel, położony w pobliżu Wrocław Business Garden, oferuje 115 pokoi. Obiekt posiada dogodną lokalizację, która umożliwia łatwy dostęp do Starego Miasta we Wrocławiu oraz głównych atrakcji miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.