#PomagamyPomagającym – Wylicytuj kolację z Robertem Makłowiczem i spełnij marzenia chorych dzieci!

0
1042

Fundacja Mam Marzenie i Allegro po raz siódmy organizują ogólnopolską akcję o nazwie: „Kolacja Marzeń”. Teraz pomóc może każdy. Wchodząc na stronę www.kolacjamarzen.pl, można wylicytować kolację z gwiazdą lub wpłacić datek. Dochód z akcji w całości zostanie przeznaczony na realizację marzeń podopiecznych Fundacji. W tym roku inicjatywę wsparły 34 znane i lubiane osoby. Wśród nich m.in. Małgorzata Kożuchowska, Ewa Chodakowska, czy Rober Makłowicz. Kolacja z tym ostatnim odbędzie się w Restauracji „Cafe Oranżeria” w Krakowie. Licytacja trwa do 12 grudnia.

Środki uzyskane z licytacji i cegiełek siódmej edycji akcji pozwoli spełnić marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dzięki temu przeżyją niezapomniane chwile i choć na chwilę zapomną o cierpieniu, z którym borykają się na co dzień. Przez nasze działania chcemy wnieść w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Dziecięcy podopieczni Fundacji marzą o klockach, zabawkach, laptopach, spotkaniach ze swoimi idolami, a także o podróżach w odległe zakątki światamówi Marcin Czerwiński, wolontariusz Fundacji Mam Marzenie.

Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 8800 marzeń chorych dzieci. Teraz pomóc może każdy. Wchodząc na stronę www.kolacjamarzen.pl, można wylicytować kolację z gwiazdą lub wpłacić datek. Dochód z akcji w całości zostanie przeznaczony na realizację marzeń podopiecznych Fundacji. W tym roku inicjatywę wsparły aż 34 znane i lubiane osoby. Wśród nich m.in. Małgorzata Kożuchowska, Ewa Chodakowska, czy Rober Makłowicz. Kolacja z tym ostatnim odbędzie się w Restauracji „Cafe Oranżeria” w Krakowie. Licytacja, odbywająca się w ramach pierwszej tury, trwa jeszcze tylko do 12 grudnia.

Społeczna odpowiedzialność biznesu to jedno, a drugie – dla mnie równie bardzo istotne – to angażowanie zespołów wokół ważnych rzeczy, łączących i wspierających. Cieszę się, że w tym trudnym dla nas czasie, który dotyka hoteli i gastronomię, możemy zrobić coś dobrego, coś co i nas, wewnątrz naszej rodzinnej sieci, integruje, scala, daje radość tworzenia czegoś wspólnie i dla kogoś. Nie pierwszy raz. Tym razem zaangażowaliśmy się we wsparcie Fundacji Mam Marzenietłumaczy Joanna Ostrowska, zarządzającej rodzinną siecią Osti-hotele w Krakowie, w skład której wchodzą Hotel Kossak, Hotel Senacki, a także Hotel Nobilium (jego otwarcie planowane jest w przyszłym roku). Osti-hotele to także mieszcząca się na siódmy piętrze Hotelu Kossak Restauracja Cafe Oranżeria, gdzie odbędzie się kolacja z Robertem Makłowiczem.

W przeszłości Osti-hotele angażował się w pomoc Fundacji Ewy Błaszczyk “Akogo?”, Poland Business Run, czy podarowały krakowskim lekarzom Szpitala Uniwersyteckiego niezbędną wodę i napoje energetyczne.

Roberta Makłowicza wraz ze zwycięzcą licytacji zaprosimy na najlepszy taras widokowy w mieście, do miejsca, z którego rozpościera się przepiękny widok na Wisłę i Wawel. Jestem przekonana, że autorska karta naszego szefa kuchni Michała Kuduka zaskoczy nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia, a spędzony tutaj czas pozostanie na długo w pamięci. Specjalnie na tę okazję przygotowane zostanie menu degustacyjne wraz z butelką wina. Ci, którzy już teraz chcieliby poznać zdolności naszego szefa kuchni, zapraszam na kanał Hotelu Kossak w serwisie YouTube.com, gdzie można zobaczyć kulinarne inspiracje w ramach cyklu “7 Poziom Smaku”zachęca Joanna Ostrowska.

Wzięcie udziału w licytacji „Kolacji Marzeń” to nie jedyna możliwość wsparcia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Ponadto w trakcie trwania obydwóch tur będzie trwała licytacja wyjątkowego spotkania z Arturem Rojkiem. Przedmiotem licytacji jest specjalny bilet dla dwóch osób na jeden z koncertów artysty, upoważniający do spotkania z gwiazdą przed koncertem. Termin i propozycja koncertów zostanie przedstawiona w chwili rozpoczęcia trasy koncertowej, po obostrzeniach. Wszystkie kolacje odbędą się w terminie uzgodnionym między zwycięzcą licytacji, a gwiazdą. Co ważne kolacje także są wyrazem gościnności restauracji, które zgodziły się wesprzeć projekt. Licytacja kolacji ze znaną osobą to jednak nie jedyna możliwość zaangażowania się. Dodatkowo każdy może kupować cegiełki, o nominałach: 20, 50 i 100 złotych. Dla osób, które zechcą w ten sposób wspomóc inicjatywę, został przygotowany też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami – mówi Marcin Czerwiński.

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie: www.kolacjamarzen.pl. Organizatorzy zachęcają też  do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie informują na bieżąco o wszystkich nowinkach: https://www.facebook.com/events/3449354421780496

Codziennie otrzymujemy wiele pozytywnych listów o różnych formach wsparcia dla restauracji jakie oferują zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy. Pomagają również same restauracje dostarczając posiłki potrzebującym. My chcielibyśmy pomóc każdemu, kto oferuje pomoc innym. Pokażcie nam jak wspieracie się w tych trudnych czasach.

Pomagacie? Opowiedzcie o tym! Proponujemy BEZPŁATNE wsparcie działań marketingowych Waszych akcji – chętnie o Was napiszemy, a z wybranymi spotkamy się w programie Horeca TV! Dzięki nam Wasze działania dotrą do większej ilości osób – a przecież o to chodzi! Być może inni wezmą z Was przykład i też zaczną pomagać. Zatem do dzieła #PomagamyPomagającym!

CZEKAMY NA WASZE MEILE

[email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.