Żabka Café rozszerza ofertę: dostawy hot-dogów i panini w Krakowie

0
680

Sieć Żabka otworzyła swój 400. sklep w Krakowie i oferuje klientom nie tylko tradycyjny asortyment produktowy, ale również rozbudowaną ofertę gastronomiczną, co jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na szybkie i wygodne posiłki.

W strefie Żabka Café, klienci mają teraz dostęp do różnorodnej oferty produktów. Wśród nich znajdują się hot-dogi, panini, kanapki Tomcio Paluch, zestawy owocowo-warzywne Foodini oraz gotowe dania Szamamm na lunch i obiad.

Co więcej, nowa placówka została wyposażona w piec Merrychef, który umożliwia przygotowanie dodatkowej oferty „na ciepło”, takiej jak frytki, polędwiczki na patyku, nuggetsy z kurczaka czy churrosy. Rozbudowana oferta gastronomiczna, wzbogacona o nowe smaki, dostępna jest dla klientów nowej Żabki.

Jednak to, co wyróżnia nową placówkę Żabki w Krakowie, to możliwość zamówienia hot-dogów i panini z dostawą do domu. Nowość ta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na dostawy jedzenia do domu. Usługa dostępna jest za pośrednictwem aplikacji mobilnej Żabka Jush.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.