#PomagamyPomagającym – KFC ponownie z pomocą dla służby zdrowia

0
882

Marka KFC, będąc pod nieustannym wrażeniem pełnej zaangażowania pracy lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych w trakcie pandemii, od początku grudnia ponownie dostarcza darmowe posiłki dla pracowników szpitali w wybranych miastach w Polsce.

Nieustająco jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich pracowników służby zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich roku. Przez cały czas to oni są na pierwszej linii frontu i często nie mają nawet chwili, aby pomyśleć o ciepłym posiłku. Mamy więc nadzieję, że nasze najpopularniejsze dania z smacznym i chrupiącym kurczakiem będą dla nich wzmocnieniem, pozwolą na chwilę wytchnienia i choć w części pokażą im naszą ogromną wdzięczność za ich ciężką pracę – powiedział Bartosz Pęczalski, Brand President KFC.

Bezpłatne posiłki trafią do placówek medycznych m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi czy Szczecinie. Wszystkie dania są przekazywane w ramach dostawy bezkontaktowej.

KFC od początku pandemii wspiera pracowników służby zdrowia. Podczas pierwszej fali, pracownicy restauracji KFC samodzielnie dowozili bezkontaktowo jedzenie do szpitali, pokazajuąc swoją ogromną chęć niesienia pomocy w tym czasie.  Następnie, aby jeszcze bardziej zwiększyć skalę działania, marka przyłączyła się do akcji #WzywamyPosiłki, w ramach której udało się przekazać ponad 13 tys. posiłków do placówek szpitalnych, stacji pogotowia i punktów laboratoryjnych. We wszystkich restauracjach sieci KFC w Polsce wciąż obowiązuje dla tej grupy dedykowana 10% zniżka na wszystkie zamówienia oraz serwowana jest bezpłatna kawa lub herbata.

Bądźcie na bieżąco ze wszystkimi aktywacjami i inicjatywami KFC na kfc.pl i fanpage’u sieci na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.