#PomagamyPomagającym – KFC ponownie z pomocą dla służby zdrowia

0
266

Marka KFC, będąc pod nieustannym wrażeniem pełnej zaangażowania pracy lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych w trakcie pandemii, od początku grudnia ponownie dostarcza darmowe posiłki dla pracowników szpitali w wybranych miastach w Polsce.

Nieustająco jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich pracowników służby zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich roku. Przez cały czas to oni są na pierwszej linii frontu i często nie mają nawet chwili, aby pomyśleć o ciepłym posiłku. Mamy więc nadzieję, że nasze najpopularniejsze dania z smacznym i chrupiącym kurczakiem będą dla nich wzmocnieniem, pozwolą na chwilę wytchnienia i choć w części pokażą im naszą ogromną wdzięczność za ich ciężką pracę – powiedział Bartosz Pęczalski, Brand President KFC.

Bezpłatne posiłki trafią do placówek medycznych m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi czy Szczecinie. Wszystkie dania są przekazywane w ramach dostawy bezkontaktowej.

Reklama

KFC od początku pandemii wspiera pracowników służby zdrowia. Podczas pierwszej fali, pracownicy restauracji KFC samodzielnie dowozili bezkontaktowo jedzenie do szpitali, pokazajuąc swoją ogromną chęć niesienia pomocy w tym czasie.  Następnie, aby jeszcze bardziej zwiększyć skalę działania, marka przyłączyła się do akcji #WzywamyPosiłki, w ramach której udało się przekazać ponad 13 tys. posiłków do placówek szpitalnych, stacji pogotowia i punktów laboratoryjnych. We wszystkich restauracjach sieci KFC w Polsce wciąż obowiązuje dla tej grupy dedykowana 10% zniżka na wszystkie zamówienia oraz serwowana jest bezpłatna kawa lub herbata.

Bądźcie na bieżąco ze wszystkimi aktywacjami i inicjatywami KFC na kfc.pl i fanpage’u sieci na Facebooku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.