Wystawa Igers Kraków w hotelu Novotel Kraków City West

0
244
Od 23 stycznia w hotelu Novotel Kraków City West można będzie oglądać zdjęcia wykonane w jego wnętrzach przez krakowskich członków społeczności igers. Wystawa będzie dostępna dla oglądających przez miesiąc.

Siła mediów społecznościowych

Społeczność Igers to największa międzynarodowa społeczność fanów Instagrama i fotografii mobilnej. Pierwsza miejska grupa powstała w Barcelonie, a dziś istnieje ich już ponad 500. Zorganizowany Instameet, czyli spotkanie zainteresowanych osób, odbył się 21 lipca 2018 roku i miał na celu pokazanie zmieniającego się oblicza hotelu i repozycjonowanie go dla osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi.

Reklama

„Każda współpraca pozwala spojrzeć na fotografowany obiekt z zupełnie innej perspektywy. Grupa fotografów mobilnych potrafi dostrzec piękno detali i aranżacji, obok których codziennie przechodzimy obojętnie, zamykając je w kadrach umieszczonym na Instagramie, a co za tym idzie tworząc User Generated Content, gotowy do repostowania na profilu hotelu” – mówi Dominik Kawula, współprowadzący profil IgersKraków na Instagramie.

Podczas wydarzenia robione były także zdjęcia z drona, a jedno z nich udostępnione zostało przez oficjalny profil Instagrama, który ma aż 276 milionów obserwujących!

„Tego typu spotkania i angażowanie osób zajmujących się fotografią mobilną to niezwykle efektywny sposób promocji hoteli w social mediach. Świadomość istnienia danego hotelu, jego wnętrz, atrakcji i oferty wzrasta, szczególnie dla młodych osób” – mówi Wojciech Kogut, Guest Experience Manager.

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️! ➡️ Obejrzyjcie album zdjęć z wczorajszego #NKCWINSTAMEET i zobaczcie nasze dronie! 📷 Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników (oznaczyliśmy Was na zdjęciach 😊) oraz dla przewspaniałej ekipy @novotelkrkcityw która zadbała o świetną, sprzyjającą kreatywności i fotografowaniu atmosferę, odpoczynek w ogrodzie przy wspaniałościach z grilla, prawdziwy hotelowy plac foto-zabaw, (wojnę na poduszki!!!), magiczne pokazy kuchenne i świetne miejsce do podziwiania zachodu słońca! 🔥🍖🥑🍢🍴📸☀️🌿🌳🌄 Zapraszamy do śledzenia pojawiających się zdjęć pod hashtagiem 👉 #NKCWinstameet 👈 i obejrzenia zdjęć grupowych by @cdziadurski oraz backstage tworzenia serducha by @wojtek . Video z instameetu by @lee.bros pokażemy Wam za jakiś czas! 👏 📽️ Dzięki za wspólne popołudnie! ❤️👏📸 #igerskrakow #novotelcitywest #novotel #krakow #cracow #poland #igerspoland #instameet #photowalk #communityfirst #groupphoto #heart #dronie #djimavicair #djiglobal #mobilephotography #mobilemag #whplookup @novotelkrkcityw @accorhotels @accorhotels_polska @igerspoland @instagram @igersgallery @igers

Post udostępniony przez Instagramers Krakow (@igerskrakow)
Renowacja

Novotel Kraków City West w ostatnich miesiącach przeszedł szereg zmian, które będą udogodnieniami dla osób się w nich zatrzymujących. Odnowiono lobby, restauracja, a także pokoje i centrum fitness, a już w najbliższej przyszłości basen. Na zewnątrz powstała letnia siłownia oraz zrewitalizowane zostały tereny otaczające hotel. W dniach 23 stycznia do 22 lutego odbędzie się wystawa zdjęć, które wykonane zostały podczas lipcowego spotkania i będzie można ją oglądać w hotelu Novotel przy ulicy Armii Krajowej 11.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.