Wystawa Igers Kraków w hotelu Novotel Kraków City West

0
671
Od 23 stycznia w hotelu Novotel Kraków City West można będzie oglądać zdjęcia wykonane w jego wnętrzach przez krakowskich członków społeczności igers. Wystawa będzie dostępna dla oglądających przez miesiąc.

Siła mediów społecznościowych

Społeczność Igers to największa międzynarodowa społeczność fanów Instagrama i fotografii mobilnej. Pierwsza miejska grupa powstała w Barcelonie, a dziś istnieje ich już ponad 500. Zorganizowany Instameet, czyli spotkanie zainteresowanych osób, odbył się 21 lipca 2018 roku i miał na celu pokazanie zmieniającego się oblicza hotelu i repozycjonowanie go dla osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi.

„Każda współpraca pozwala spojrzeć na fotografowany obiekt z zupełnie innej perspektywy. Grupa fotografów mobilnych potrafi dostrzec piękno detali i aranżacji, obok których codziennie przechodzimy obojętnie, zamykając je w kadrach umieszczonym na Instagramie, a co za tym idzie tworząc User Generated Content, gotowy do repostowania na profilu hotelu” – mówi Dominik Kawula, współprowadzący profil IgersKraków na Instagramie.

Podczas wydarzenia robione były także zdjęcia z drona, a jedno z nich udostępnione zostało przez oficjalny profil Instagrama, który ma aż 276 milionów obserwujących!

„Tego typu spotkania i angażowanie osób zajmujących się fotografią mobilną to niezwykle efektywny sposób promocji hoteli w social mediach. Świadomość istnienia danego hotelu, jego wnętrz, atrakcji i oferty wzrasta, szczególnie dla młodych osób” – mówi Wojciech Kogut, Guest Experience Manager.

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️! ➡️ Obejrzyjcie album zdjęć z wczorajszego #NKCWINSTAMEET i zobaczcie nasze dronie! 📷 Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników (oznaczyliśmy Was na zdjęciach 😊) oraz dla przewspaniałej ekipy @novotelkrkcityw która zadbała o świetną, sprzyjającą kreatywności i fotografowaniu atmosferę, odpoczynek w ogrodzie przy wspaniałościach z grilla, prawdziwy hotelowy plac foto-zabaw, (wojnę na poduszki!!!), magiczne pokazy kuchenne i świetne miejsce do podziwiania zachodu słońca! 🔥🍖🥑🍢🍴📸☀️🌿🌳🌄 Zapraszamy do śledzenia pojawiających się zdjęć pod hashtagiem 👉 #NKCWinstameet 👈 i obejrzenia zdjęć grupowych by @cdziadurski oraz backstage tworzenia serducha by @wojtek . Video z instameetu by @lee.bros pokażemy Wam za jakiś czas! 👏 📽️ Dzięki za wspólne popołudnie! ❤️👏📸 #igerskrakow #novotelcitywest #novotel #krakow #cracow #poland #igerspoland #instameet #photowalk #communityfirst #groupphoto #heart #dronie #djimavicair #djiglobal #mobilephotography #mobilemag #whplookup @novotelkrkcityw @accorhotels @accorhotels_polska @igerspoland @instagram @igersgallery @igers

Post udostępniony przez Instagramers Krakow (@igerskrakow)
Renowacja

Novotel Kraków City West w ostatnich miesiącach przeszedł szereg zmian, które będą udogodnieniami dla osób się w nich zatrzymujących. Odnowiono lobby, restauracja, a także pokoje i centrum fitness, a już w najbliższej przyszłości basen. Na zewnątrz powstała letnia siłownia oraz zrewitalizowane zostały tereny otaczające hotel. W dniach 23 stycznia do 22 lutego odbędzie się wystawa zdjęć, które wykonane zostały podczas lipcowego spotkania i będzie można ją oglądać w hotelu Novotel przy ulicy Armii Krajowej 11.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.