Dzień Hotelarza będzie międzynarodowym świętem?! [zdjęcia]

0
1157
Fot.: Horeca Business Club

Dzień Hotelarza obchodzimy od 9 lat, od czterech lat spotykamy się w Warszawie na wydarzeniu „Trust Me, I’m a Hotelier”. W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział 130 osób, zebrano 8150 zł z licytacji voucherów na cel charytatywny.

Pomysłodawcą Dnia Hotelarza jest doskonale znany w branży Karol Weber, który od czterech lat organizuje także wydarzenie dla wszystkich pracowników hoteli.

Fot.: Horeca Business Club

Karol Weber, Inspektor Hotelowy
„Dzień Hotelarza 29 Lipca, to coś więcej niż impreza w Warszawie „Trust Me, I’m a Hotelier”, która po raz czwarty zgromadziła ponad 100 osób.

To święto pasjonatów gościnności. To przypomnienie o tym, co najważniejsze w tej branży – ludziach – którzy dbają o swoich gości, a bez których hotel jest jedynie budynkiem z pokojami, basenem i restauracją i bez których gościnność jest tylko pustym marketingowym sloganem. To także wyraz nadziei na lepsze jutro. Hotelarze tej nadziei potrzebują.

Media społecznościowe zalała fala postów i relacji na instastories z tego, jak hotelarze świętowali w swoich zespołach. Dziękuję za zaangażowanie i tak wiele fantastycznych słów na temat ludzi, emocji i gościnności, które napisali. Dobrze, że goście mogli to przeczytać i się dowiedzieć, że hotelarze mają swoje święto.

Jesteśmy jedynym krajem na świecie, w którym tak liczne grono hotelarzy świętuje swój dzień co roku od dziewięciu lat.

Wspiera nas Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, największa polska organizacja samorządowa hotelarzy, oraz wiodące firmy działające w branży horeca. To ma znaczenie! Dziękuję za wsparcie organizacji wydarzenia.

Niech to będzie nasze eksportowe święto. Już teraz apeluję do IGHP, aby zaproponowała obchody Dnia Hotelarza 29 Lipca na zgromadzeniu HOTREC, Konfederacji zrzeszającej 47 narodowych organizacji hotelarskich z 36 europejskich krajów.

Horeca Business Club był partnerem medialnym Dnia Hotelarza.

Link z przykładami postów w social mediach https://enjoyyourstay.pl/dzien-hotelarza-29-lipca-2022-w-mediach-spolecznosciowych/

Fot.: Horeca Business Club
Fot.: Horeca Business Club
Fot.: Horeca Business Club
Fot.: Horeca Business Club
Fot.: Horeca Business Club
Fot.: Horeca Business Club
Fot.: Horeca Business Club

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.