Polski Holding Hotelowy stawia na rozwój swoich pracowników

0
242
Krzysztof Pyza, który przez ostatnie 15 lat pracował w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott, awansował na zastępcę dyrektora Golden Tulip Gdańsk Residence.

Krzysztof Pyza od 2003 roku związał się ze spółką Chopin Airport Development, która w styczniu bieżącego roku przekształciła się w Polski Holding Hotelowy. W hotelu Courtyard by Marriott zajmował stanowisko Kierownika Zmiany w Gastronomii (w latach 2003-2004), następnie Kierownika Działu ds. Organizacji Bankietów (2004-2015) i Zastępcy Kierownika Działu Gastronomii (2015-2019). Od połowy lutego pełni funkcje zastępcy dyrektora w Golden Tulip Gdańsk Residence.

„Ten awans wpisany jest w naszą filozofię inwestowania w ludzi niezależnie od wieku, tylko od zaangażowania w pracę. Dotychczas nasz wieloletni pracownik Pan Krzysztof Pyza nie miał możliwości dalszego awansu, ponieważ nasza firma była zbyt mała. Teraz wraz z rozwojem Polskiego Holdingu Hotelowego mamy większe możliwości rozwoju dla naszych pracowników. Bardzo się cieszę, że takie osoby dalej chcą się rozwijać w naszej spółce i dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy w branży hotelarskiej” – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.