Polski Holding Hotelowy stawia na rozwój swoich pracowników

0
1031
Krzysztof Pyza, który przez ostatnie 15 lat pracował w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott, awansował na zastępcę dyrektora Golden Tulip Gdańsk Residence.

Krzysztof Pyza od 2003 roku związał się ze spółką Chopin Airport Development, która w styczniu bieżącego roku przekształciła się w Polski Holding Hotelowy. W hotelu Courtyard by Marriott zajmował stanowisko Kierownika Zmiany w Gastronomii (w latach 2003-2004), następnie Kierownika Działu ds. Organizacji Bankietów (2004-2015) i Zastępcy Kierownika Działu Gastronomii (2015-2019). Od połowy lutego pełni funkcje zastępcy dyrektora w Golden Tulip Gdańsk Residence.

„Ten awans wpisany jest w naszą filozofię inwestowania w ludzi niezależnie od wieku, tylko od zaangażowania w pracę. Dotychczas nasz wieloletni pracownik Pan Krzysztof Pyza nie miał możliwości dalszego awansu, ponieważ nasza firma była zbyt mała. Teraz wraz z rozwojem Polskiego Holdingu Hotelowego mamy większe możliwości rozwoju dla naszych pracowników. Bardzo się cieszę, że takie osoby dalej chcą się rozwijać w naszej spółce i dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy w branży hotelarskiej” – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.