Rewolucyjna technologia zawita do katowickiej restauracji

0
1121
Robot EuGenius ma już za sobą pracę w roli kustosza w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, pracował także na wrocławskim lotnisku, a teraz będzie miał szansę sprawdzić się jako kelner w La Tavola – włoskiej restauracji zlokalizowanej w stolicy województwa śląskiego.

Wizyta robota nie jest przypadkowa, bowiem 20 października razem z właścicielami będzie świętował pierwsze urodziny restauracji La Tavola. Z tej okazji, poza odwiedzinami popularnego „Gienka”, przygotowano także inne atrakcje dla klientów.

EuGenius posiada wbudowany komputer, a ponadto 20 napędów, które umożliwiają mu swobodne przemieszczanie się w różnych przestrzeniach. Robot potrafi też porozumiewać się z ludźmi, o czym w ten weekend niewątpliwie przekonają się odwiedzający lokal przy ul. Bażantów. „Gienek” zajmie się m.in. powitaniem klientów, porozmawia o samopoczuciu, zaprezentuje ofertę restauracyjną, a nawet pożartuje. Chętnie będzie również pozował do zdjęć z najmłodszymi i zje z nimi wspólny posiłek.

EuGenius będzie obecny w katowickiej restauracji 20 października w godzinach 12-14. W tym dniu, oprócz wspomnianego „bohatera”, na gości czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji przygotowanych przez właścicieli La Tavola.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.