Rewolucyjna technologia zawita do katowickiej restauracji

0
446
Robot EuGenius ma już za sobą pracę w roli kustosza w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, pracował także na wrocławskim lotnisku, a teraz będzie miał szansę sprawdzić się jako kelner w La Tavola – włoskiej restauracji zlokalizowanej w stolicy województwa śląskiego.

Wizyta robota nie jest przypadkowa, bowiem 20 października razem z właścicielami będzie świętował pierwsze urodziny restauracji La Tavola. Z tej okazji, poza odwiedzinami popularnego „Gienka”, przygotowano także inne atrakcje dla klientów.

EuGenius posiada wbudowany komputer, a ponadto 20 napędów, które umożliwiają mu swobodne przemieszczanie się w różnych przestrzeniach. Robot potrafi też porozumiewać się z ludźmi, o czym w ten weekend niewątpliwie przekonają się odwiedzający lokal przy ul. Bażantów. „Gienek” zajmie się m.in. powitaniem klientów, porozmawia o samopoczuciu, zaprezentuje ofertę restauracyjną, a nawet pożartuje. Chętnie będzie również pozował do zdjęć z najmłodszymi i zje z nimi wspólny posiłek.

EuGenius będzie obecny w katowickiej restauracji 20 października w godzinach 12-14. W tym dniu, oprócz wspomnianego „bohatera”, na gości czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji przygotowanych przez właścicieli La Tavola.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj