Riedel pokieruje poznańskim hotelem Park Inn by Radisson

0
1620
Mogący pochwalić się niemal 20-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej Roman Riedel został mianowany Dyrektorem Generalnym wznoszonego w Poznaniu obiektu pod szyldem Park Inn by Radisson. Do tej pory pochodzący z Lubeki manager pracował za naszą zachodnią granicą.

Riedel karierę w branży HoReCa zaczynał w dziale gastronomii hotelu Arabella Sheraton Airport Düsseldorf. Następnie piastował stanowiska managerskie w działach F&B Sheraton Frankfurt Hotel & Towers i Intercontinental Köln. W latach 2009-10 pełnił już funkcję Dyrektora Operacyjnego w berlińskim hotelu Radisson Blu, a kolejne trzy lata spędził w roli Dyrektora Generalnego obiektu w Dreźnie, należącego do tej samej sieci. Ostatnio natomiast pracował w Radisson Blu Hotel Frankfurt jako Executive Assistant Manager.

Źródło: www.salebiznesowe.pl

Park Inn by Radisson w Poznaniu ma zostać oddany do użytku pod koniec bieżącego roku. Obiekt przy ul. Garbary ma liczyć 166 pokojów i będzie wchodził w skład inwestycji apartamentowej Elite Garbary Residence. Segment mieszkaniowy udało się już sprzedać podmiotom indywidualnym, natomiast komercyjny dotychczas pozostawał niewynajęty. Część hotelowa należy do izraelskiego funduszu nieruchomości Hanan Mor Group.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.