Czołowe biuro podróży personalizuje swoją ofertę

0
1104
Biuro podróży Neckermann sporządziło zindywidualizowaną ofertę dla swoich klientów. Dzięki tanim oraz dogodnym połączeniom będzie można podróżować z niemieckim touroperatorem do większości najpopularniejszych miejsc turystycznych.

„To oferta dla klientów, którzy z jednej strony cenią sobie elastyczność w planowaniu wakacji, ale też oczekują wysokiej jakości usług i opieki biura podróży podczas wyjazdu” – mówi Artur Rezner, Dyrektor Sprzedaży w Neckermann Polska.

Neckermann proponuje wyloty z lokalnych polskich lotnisk w korzystnych cenach. W okresie wakacyjnym turyści będą mogli udać się w podróż z dowolnego portu, nawet w miejsca egzotyczne. Co więcej, pobyt nie musi ograniczać się do jednego miasta – może rozpocząć i zakończyć się w różnych destynacjach.

Oferta proponowana przez niemiecką firmę jest bardzo elastyczna. Dużym plusem jest mnogość wyborów klienta, komfort podróży oraz konkurencyjne ceny. Ponadto touroperator oferuje całodobową opiekę. Mimo tych udogodnień Neckermann wciąż znajduje się jednak poza podium w rankingach preferencji Polaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.