Polacy w rankingu zaufanych fachowców w branży eventowej

0
761

Olga Krzemińska-Zasadzka reprezentująca Agencję POWER, DMC Warsaw Poland została uhonorowana jednym z najwyższych miejsc w międzynarodowym rankingu najbardziej wpływowych w Nowej Europie agencji w przemyśle spotkań i wydarzeń. Wyniki rankingu ogłoszono na stronach Kongres Magazine 8 lutego 2022 r.

Ciesząca się międzynarodowym uznaniem branży eventowej inicjatywa Kongres Magazine ma na celu wyróżnienie najbardziej godnych zaufania fachowców w branży, którzy wykazali się innowacyjnym podejściem do realizacji projektów podczas pandemii COVID-19 oraz zaangażowaniem w działanie na rzecz wspólnego dobra dla branży w czasach kryzysu covidowego. Pod uwagę brano wiarygodność danej osoby w regionalnym przemyśle spotkań. Ocenianym kryterium było także osiągnięcie ponadprzeciętnych wyników finansowych. Olga Krzemińska-Zasadzka znalazła się w rankingu z jedną z najwyższych pozycji, osiągając 4.43 na 5 puntów.

Głosowanie odbyło się online w dniach od 10 grudnia 2021 do 21 stycznia 2022. Respondenci oceniali każdego z kandydatów pod względem wiarygodności, kreatywności, wyników i dziedzictwa. W każdej z kategorii można było przyznać od jednego do pięciu punktów. Ocena końcowa została obliczona jako średnia ocen.

Olga Krzemińska-Zasadzka jest założycielką i dyrektorką zarządzającą powstałych w 1997 roku firm Power, PowerSport i DMC Warsaw Poland, a także prezesem Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel SOIT oraz założycielem Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether. Poprzez aktywny udział w licznych organizacjach branżowych znacząco wpłynęła na rozwój branży eventowej w Polsce. Jest inicjatorką projektów na rzecz wspólnego dobra branży, takich jak „Dobry Przetarg” i twórcą Kodeksu Dobrych Praktyk. Jest jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób branży eventowej w Europie wybraną w konkursie Eventex Awards. Jej działalność była wielokrotnie nagradzana m.in. certyfikatami Solidna Firma, Firma Roku czy Polish Product.

Założona przez nią Agencja POWER zajmuje czołowe miejsce na polskiej scenie eventowej i wśród organizatorów wyjazdów motywacyjnych incentive travel.

Wśród zwycięzców z Polski Ikona Polskiej turystyki Andrzej Hulweicz /Mazurkas Travel/, Andrzej Bartkowski /Mazurkas catering/, Małgorzata Przygórska-Skowron /reprezentant destynacji Kraków/, to Paula Fanderowska /reprezentant miejsca ICE Kraków/.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich wyróżnionych, a przede wszystkim dla reprezentantów z Polski.

Więcej informacji:
https://kongres-magazine.eu/2022/02/the-most-influential-meeting-agencies- 2021/?fbclid=IwAR1yRqiALn9_oPxP7lJpq5C9JnI-ybujUkMlj8_LnAYsDC9yeTyQ2ZJ_b2I

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.