Jak przygotować zespół do sprzedaży oferty (Horeca Radio)

0
309
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej audycji z cyklu „Hospitality Upgraded”, w której Małgorzata Pioszyk, trener w We Do. Hotels, opowiada o tym jak przygotować zespół do sprzedaży oferty hotelu. Gdy poświęcimy mnóstwo czasu i pieniędzy na przygotowanie oferty i kampanii marketingowej, często zapominamy o ludziach, którzy tę ofertę mają później sprzedać. Dowiesz się jakich błędów nie popełniać i jak zsynchronizować pracę wszystkich działów by sprzedaż była efektywna.


Pobierz audycję w formacie MP3

Małgorzata Pioszyk to trener z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu sprzedaży i komunikacji dla branży hotelarskiej. Jest współautorką programów szkoleniowych We Do. Hotels, w tym między innymi szkoleń „We Do Efektywna Recepcja”, „We Do Efektywny Lider” i „Hotel Marketing Menadżer”, a także absolwentką międzynarodowego programu „Quantum Leap” T.Harv Ekera i dumną posiadaczką certyfikatu „Train The Trainer” (Success Recources, London 2016). Od października współprowadzi w Horeca Radio cykl audycji pt. „Hospitality upgraded”, w których udziela wskazówek dotyczących efektywnego zarządzania hotelem.

Reklama

„Pracujemy z hotelarzami, robimy audyty i tam gdzie są najlepsze efekty, to sprzedaż i marketing współdziałają. Tam gdzie jest współpraca i gdzie menadżerowie rozumieją tą potrzebę, tam mamy dobrą ofertę, wypromowaną i zespół jest dobrze przygotowany do sprzedaży oferty”.

Małgorzata Pioszyk, trener w We Do. Hotels

Partnerzy audycji:

        

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!