Otwarcie Hotelu Santa Natura Resort & Spa

0
892
Fot.: Santa Natura

Na 9 grudnia zaplanowane jest przyjęcie pierwszych gości w nowym hotelu – Santa Natura Resort & Spa. Obiekt usytuowany jest w pobliżu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości Nowa Wieś. Wyróżniać ma go spokojna, zielona okolica.

 

,,Gościnność w sercu natury” – tak brzmi motto nowego hotelu – Santa Natura Resort & Spa. Ten 4-gwiazdkowy obiekt rzeczywiście będzie miał z naturą wiele wspólnego. Położony jest w mikroklimacie, niedaleko dużych obszarów leśnych. Jak się okazuje w miejscu, w którym powstał, wcześniej była stadnina koni i ośrodek jeździecki. Niektóre z tych elementów zostały zachowane i przekształcone. Z dawnej ujeżdżalni powstała największa z sal konferencyjnych, a część boksów dla koni przebudowano na pokoje.

Reklama

 

Fot.: Santa Natura

W ofercie hotelu znajdzie się 58 pokoi, w których zmieści się około 148 gości. Cena pokoju standardowego ma wahać się pomiędzy 320 a 560 zł. Apartamenty natomiast kosztować będą od 680 do 1080 zł. Oprócz tego budynek oferuje cztery sale konferencyjne. Największa ma powierzchnię 1200 mkw., dwie mniejsze mają najwyższej jakości wyposażenie audiowizualne, a najmniejsza ma pełnić funkcję sali kinowej.

 

Obiekt położony jest na terenie o powierzchni 22 ha. Oprócz niego, znajduje się tu też dwupiętrowa karczma. Ponadto Santa Natura ma mieć też własną hodowlę owiec kameruńskich.

 

Fot.: Santa Natura

W Santa Naturze nie zabraknie SPA. W jego skład wchodzić będą mi.in. baseny wewnętrzny i zewnętrzny, łaźnie i sauny oraz stawy.

 

W hotelu będzie także możliwość zorganizowania wesela. Przyjmowane będą zlecenia zarówno na mniejsze, jak i większe imprezy.

 

Fot.: Santa Natura

Hotel ma w planach zatrudnienie 40 pracowników. Dyrektorem Generalnym jest Andrzej Blicharski. Stroną gastronomiczną natomiast zajmować będzie się Grzegorz Birek, który będzie pełnił obowiązki szefa kuchni. Obecnie poszukiwani są pracownicy recepcji oraz gastronomii.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!