Hotel Meeting – ostatnia szansa na udział w konferencji hotelarzy

0
1250
Fot.: Horeca Business Club

Tylko do 5 grudnia będzie można kupić tańsze bilety na konferencję Hotel Meeting oraz Hotelowe Xmas Party w Poznaniu. Po tym terminie ceny biletów wzrosną, a sprzedaż zostanie zamknięta 7 grudnia.

Bilety i program na www.hotele.bsdpoland.pl

Hotel Meeting to konferencja wszystkich hotelarzy, tworzona przez hotelarzy, który tworzą radę programową wydarzenia. Kogo zobaczysz na scenie?

Karol Weber i Rafał Krzycki – ponownie wspólnie poprowadzą spotkanie oraz będę komentować poszczególne wystąpienia, a także animować hyde-park, czyli otwartą dyskusję ze wszystkimi uczestnikami.

Adam Antonijczuk (moderator), Lidia Klebba-Górecka, Grzegorz Jarzębski i Jan Mazurczak – poprowadzą panel dyskusyjny Przyszłość spędzania wolnego czasu. Gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla hoteli i czy będą nadal tak samo potrzebne?

Izabela Zug (moderatorka), Robert Węglarz, Agnieszka Drzewiecka i Elżbieta Nitsze – poprowadzą panel dyskusyjny Jak budować i doceniać lojalność pracowników wobec marki. Doświadczenia gości vs doświadczenia pracowników obsługi. Jak budować zaangażowanie pracowników poprzez zapewnienie im pozytywnych doświadczeń w miejscu pracy.

Piotr Tabor (moderator), Dorota Karnikowska, Mateusz Kruszyński i Magdalena Tarnopolska poprowadzą – poprowadzą panel dyskusyjny Chudy budżet, a bogate doświadczenia Gości. Czy to jest możliwe? Na czym można, a na czym nie powinno się oszczędzać?

Maria Makal-Młynarska (moderatorka), Marek Wnukowicz, Marta Komar, Matylda Ners-Muszyńska i Łukasza Wojciechowski – poprowadzą panel dyskusyjny Lojalizacja gości i jak na tym zarobić.

Tomasz Kolecki, prezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich – poprowadzi warsztat sommelierski (dodatkowe zapisy na miejscu)

Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej – poprowadzi dzień przed konferencją, wieczorną wycieczkę po nieoczywistych zakątkach Poznania. Ruszamy o godz. 19:30 z Hotelu Andersia.

Hotelowe Xmas Party i zabawa do białego rana, DJ, świetne jedzenie i open bar

Akcja charytatywna hotelarzy przygotowanej przez Przemysława Konieczyńskiego oraz Rafała Krzyckiego – zbieramy zestawy lego, które zostaną przekazane Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu. Zestawy można przywieźć na konferencję lub przesłać do 8 grudnia na adres: Przemysław Konieczyński – zestawy Lego, ANDERSIA HOTEL & SPA, Plac Andersa 3, 61-894 Poznań, Polska.

Wycieczka po poznańskich jarmarkach świątecznych – po konferencji, 9 grudnia o godz. 10:00 zapraszamy na wycieczkę z przewodnikiem.

Chcesz wziąć udział w konferencji Hotel Meeting? Kup bilet i dołącz do wydarzenia hotelarzy! Program i bilety: www.hotele.bsdpoland.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.