Hotele Diament partnerem kongresu biznesowego

0
937
14 maja 2018 zainaugurowana zostanie dziesiąta, jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Spółka Hotele Diament po raz kolejny została partnerem organizowanego w Katowicach wydarzenia.

W trzydniowym cyklu debat i spotkań uczestniczyć będą zarówno goście z Polski, jak i z innych krajów Starego Kontynentu. Na tapet zostaną wzięte kluczowe kwestie dla rozwoju gospodarczego oraz społecznego Europy. Sesja otwierająca Kongres opatrzona została hasłem „Nasza nowa Europa”. Pełna agenda dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej kongresu.

Tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i potrwa od 14 do 16 maja. Spółka Hotele Diament ponownie może poszczycić się mianem partnera tego prestiżowego wydarzenia organizowanego przez Grupę PTWP SA.

Hotele Diament S.A są właścicielem grupy hoteli, które działają pod jedną marką – Hotele Diament i są usytuowane na południu Polski. Należące do spółki obiekty oferują pełną obsługę gastronomiczną, dysponują profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi i Business Centre, posiadają zaplecze rekreacyjne i odnowę biologiczną. Obecnie w portfolio śląskiej marki znajduje się 13 hoteli, a do dyspozycji gości przeznaczonych jest ponad 2000 miejsc noclegowych oraz prawie 3000 m2 sal konferencyjnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.