Otwarcie Hotelu Pullman Okol Golf Resort & SPA w 2022 roku

0
475

Orbis, partner Grupy Accor w Europie Wschodniej, podpisał umowę o zarządzanie dla hotelu Pullman Okol Golf Resort & Spa, położonego zaledwie 30 km na południowy wschód od Sofii, stolicy Bułgarii. Pullman Okol Golf Resort & Spa jest otoczony urokliwym krajobrazem z 18-dołkowym polem golfowym, w samym sercu okolicznego parku i z widokiem na jezioro Iskar.

Ten pięciogwiazdkowy hotel będzie oferował 149 pokoi, 40 rezydencji Pullman Living oraz luksusowe spa o powierzchni 4 900 m2 z basenami: wewnętrznym i zewnętrznym na dachu. Mieszkańcy rezydencji Pullman Living będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień Okol Lake Park, w tym obiektów hotelowych. Będą mieli dostęp do szerokiej gamy usług hotelarskich i mieszkaniowych, w tym concierge, restauracji i transportu prywatnego. Poza tym skorzystają z programu wynajmu obsługiwanego przez markę Pullman, umożliwiając im generowanie dochodów, gdy nie będą w miejscu zamieszkania.

Natura i świadomość ekologiczna będą jednymi z głównych cech tego kurortu. W hotelu Pullman Okol Golf Resort & Spa znajdzie się atrakcyjna strefa MICE o powierzchni 1 900 m2, która może pomieścić 500 osób oraz dwie światowej klasy koncepcje F&B inspirowane lokalną kuchnią.

Reklama

Możemy śmiało powiedzieć, że ten projekt jest niezwykły – nie tylko ze względu na wyjątkową lokalizację czy piękno otaczającej przyrody, ale i dlatego, że chcieliśmy dać lokalnej społeczności zasłużoną inwestycję. Potrzebowaliśmy wysokiej jakości i silnej marki kurortu – właśnie takiej jak Pullman, aby połączyć w całość współczesne wzornictwo, architekturę z naturą i niezapomniane chwile – wyjaśnia Valentin Kanazirev, inwestor i autor projektu Okol Lake Park.

W Pullman Okol Golf Resort & Spa, położonym 1000 m n.p.m znajdzie się wysokiej jakości pole golfowe o powierzchni 7 000 jardów. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani golfiści z pewnością będą cieszyć się tym wyjątkowym polem golfowym, z którego rozciąga się widok na jezioro Iskar i stoki narciarskie Borowiec. Aby urozmaicić grę w golfa, dla każdego dołka zostały specjalnie zaprojektowane cztery kołeczki tee (z ang. tee).

– Bułgaria, podobnie jak region Europy Południowo-Wschodniej, oferuje zupełnie nowe kierunki zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystycznie. Inwestycja Okol Lake Park jest imponująca i niezwykle obiecująca, również ze względu na bliskość międzynarodowego lotniska w Sofii i zasługuje na najlepszą, światowej klasy markę premium. Jesteśmy naprawdę dumni, że Accor został wybrany do zarządzania tym wyjątkowym projektem – wyjaśnia Frank Reul, dyrektor ds. Rozwoju w Europie Wschodniej.

Interesującą częścią 5-gwiazdkowego hotelu będzie The House Club, który będzie także punktem docelowym ze względu na swój styl i tożsamość. Jest to miejsce, w którym golfiści, mieszkańcy i goście Okol Lake Park będą mieli okazję spotkać się  towarzysko i spędzić w tym miejscu niezapomniane chwile. Pullman Okol Golf Resort & Spa będzie luksusowym kurortem zapewniającym gościom pełną prywatność i wysoką jakość spersonalizowanych usług.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.